росіяни використовують тактику, яка може стати згубною: перемогу здобувають завдяки піхоті

Семаковська Тетяна 10:21, 8 Березня 2023

172023 1 large 320c0Нещодавнє просування російських військ у міських районах Бахмута демонструє, що російські війська все ж можуть забезпечити обмежені тактичні переваги за допомогою фронтальних атак піхоти.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Російським військам, ймовірно, не вистачає механізованих сил, необхідних для використання доріг, які є добре укріпленими на захід від Бахмута. Як нещодавно повідомляв Інститут вивчення війни, російські війська все більше покладаються на “штурмові загони” — це  підрозділи розміром з батальйон, оптимізовані для фронтальних атак на укріплені райони, а не для маневреної війни. 

Ці загони мають важку артилерію, використовують спрощену тактику, відводять танкам роль вогневої підтримки в тилових районах і майже напевно намагатимуться ефективно проводити операції за межами міських районів. 

російський блогер повторив це спостереження 7 березня, зазначивши, що штурмові загони просто занадто малі, щоб “пробити широкий і глибокий пролом” в українських оборонних угрупованнях. Пропагандист закликав до формування так званих “бригад прориву”, що, ймовірно, набагато перевищує нинішні можливості російських військ у цьому регіоні.

Якщо російська армія буде переформатовуватися у невеликі штурмові загони, що використовують спрощену тактику, в поєднанні зі зростаючими втратами елітних військ рф, то це значно обмежить здатність окупантів використовувати будь-які шляхи просування, що відкрилися після захоплення Бахмута. 

Після 10 місяців штурмів російські війська навряд чи зможуть здобути більше, ніж тактичну перемогу.

Фото: Слово і Діло

Читайте також: Захоплення Бахмута змусить росіян опинитися перед складним вибором

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!