росія втратила у боях за Бахмут у 5 разів більше солдатів, ніж Україна

Семаковська Тетяна 10:44, 7 Березня 2023

51 main b8623За даними розвідки НАТО, у боях за Бахмут росіяни втрачають у пʼять разів більше солдатів, ніж українська армія. Не дивлячись на такі дані, Україна теж зазнає серйозних втрат під час захисту міста Фортеці.

Про це повідомляє CNN із посиланням на військового чиновника НАТО, ознайомленого з даними розвідки Північноатлантичного альянсу.

Водночас українські експерти вважають оборону Бахмута успішною, оскільки росіяни втрачають дуже велику кількість живої сили та техніки і не можуть наступати на інших напрямках.

Оскільки чиновникам альянсу заборонено обговорювати інформацію розвідки, джерело розповіло інформацію на умовах анонімності.

Раніше секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що співвідношення втрат на Бахмутському напрямку — 1 до 7.

За словами радника голови ОП Михайла Подоляка, під час оборони міста українські військові знищують найбільш боєздатне угруповання росіян та виграють час на підготовку десятків тисяч бійців для майбутнього контрнаступу.

Своєю чергою, Володимир Зеленський в своєму відеозверненні повідомив, що Бахмут дає один із найбільших результатів за всю війну, коментуючи рішення продовжити обороняти місто від російських окупантів.

Фото: росЗМІ

Читайте також: Оточення Бахмута російськими військами немає, але вагнерівці мають певні успіхи

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!