Окупанти знищили міст, що з’єднує Бахмут і Часів Яр

Семаковська Тетяна 14:55, 3 Березня 2023

258528 a5b26Російські війська вночі 3 березня підірвали життєво важливий міст, який сполучає місто Бахмут Донецької області з сусіднім селом Хромове.

Про це повідомляє CNN.

Правоохоронці запевнили телеканал CNN, що місто не є відірваний. Українські сили, як і раніше, можуть потрапити до міста, проте лише ґрунтовими дорогами та полями, тому сподіваються відремонтувати міст найближчими днями. Тимчасово евакуація та підвезення необхідних речей буде виконуватись грунтовими дорогами. 

За словами солдата, який перебуває в Бахмуті, міст був знищений російською ракетою яка залишила велику воронку. Він вважає, що це була ракета “Іскандер”.

Також, сьогодні мережею шириться відео, як українські сили, нібито, підірвали все, що залишилось від залізничного мосту в Бахмуті. Раніше, в серпні, міст вже був пошкоджений.

photo 2023 03 03 12 37 36 e93b2

Хромове на карті. Фото: гугл-карти

Відео планового вибуху широко поширювалося в соціальних мережах, разом із непідтвердженими повідомленнями це було ознакою того, що українські сили готуються відступити з міста.

46-та бригада ЗСУ, яка зараз діє в місті, спростувала інформацію, заявивши, що міст вже був непридатний.

«‎Міст, який зараз показують як доказ того, що ми відходимо, давно підірваний. Це знають ті, хто в Бахмуті. Зараз це був просто контрольний постріл. Не поширюйте паніки‎», – заявили військові. 

Також він додав, що річку можливо перетнути без мосту.

Фото: Арміяінформ

Читайте також: пригожин імітує перебування в Бахмуті

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!