Російські пропагандисти не вірять в успіх своїх солдатів в Бахмуті

Семаковська Тетяна 10:19, 28 Лютого 2023

4 33 c183eРосійські війська штурмувати позиції ЗСУ навколо Бахмута 26 та 27 лютого. Окупанти повідомляють про успіхи, натомість в російських колах шириться думка, що армія рф своїми сьогоднішніми атаками на Бахмут тільки виснажує війська.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Генштаб України повідомив, що російські війська провели безуспішні атаки на сам Бахмут; на північ від Бахмута біля Васюківки, Залізнянського, Дубово-Василівки, Оріхово-Василівки, Берхівки, Ягідного і Богданівки; на захід від Бахмута біля Іванівського; та на південний захід від Бахмута біля Ступочок та Північного у період з 26 по 27 лютого. 

Російські джерела також стверджували, що Вагнер продовжував наступати в напрямку Іванівського як 26, так і 27 лютого. Колишній російський офіцер і відомий блогер Ігор Гіркін зазначив 27 лютого, що нинішні російські атаки на Бахмут є марними і виснажать російські війська, так і не захопивши стратегічно важливих позицій.

Речник української Східної групи військ полковник Сергій Череватий зазначив, що 26 лютого російські війська здійснили 32 наземні обстріли навколо Бахмута та 14 в межах міста. Російські джерела широко заявляють про те, що сили групи Вагнера досягли успіхів на північ від Бахмута як 26, так і 27 лютого. 

Кілька російських блогерів стверджували, що Вагнер взяв під контроль Ягідне, просунувся на південь від Берхівського водосховища і рушив на захід, щоб загрожувати Богданівці. Джерела рф стверджували, що просування загарбників на північ і північний захід від Бахмута дозволить російським військам загрожувати трасі Хромове-Бахмут, причому кілька блогерів з рф вказували, що їхні солдати взяли під вогневий контроль принаймні частину цієї траси. 

Радник “ДНР” Ігор Кімаковський заявив, що сили Вагнера просуваються ближче до центру самого Бахмута, а російський блогер стверджує, що Вагнер досяг успіху на східних околицях Бахмута і в напрямку Кооперативної Вулиці, що знаходиться недалеко від центру міста. 

Фото: росЗМІ

Читайте також: росіяни звітують про захоплення селища Ягідне

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!