«Великий наступ» вже розпочався, а утримання Бахмута виснажує росіян, – Буданов

Семаковська Тетяна 15:20, 22 Лютого 2023

Screenshot 476 5e5a9«Великий наступ росіян вже триває, але не всі помічають». Чому голова ГУР Кирило Буданов впевнений, що весною настане переломний момент у війні, він розповів в інтервʼю Forbes.

Великий наступ Росії, який вони мають на меті, вже триває. Але він так триває, що не всі це навіть бачать – такої якості цей наступ. Про це розповідає Буданов.

Кирило Буданов розповів, що РФ налагоджує масове виробництво снарядів, але цього недостатньо. Їх «більш-менш нормально» застосовують в Бахмуті та на Лиманському напрямку. На всіх інших ділянках – режим економії боєприпасів.

Також, він запевняє, що із середини й до кінця весни будуть вирішальні бої – «це переломний момент».

Про Бахмут

Щодо порад від іноземних партнерів відійти від Бахмута, щоб берегти сили для можливого контрнаступу на Півдні, Кирило Буданов розмірковує:

«Я хотів би побачити, як таку пропозицію зробили б президенту Франції. Сказати, що у вас проблема, залиште місто Марсель, воно ж не таке стратегічне».

Утримуючи Бахмут мИ виснажуємо росіян й обороняємо свою територію, яка в жодному разі не може оцінюватись у контексті: доцільно чи недоцільно залишити:

«Для мене, як для патріота й військового здача навіть міліметра території є катастрофою. Це моя особиста логіка, можете з нею погоджуватися, можете – ні. З військового погляду утримання Бахмута дає нам стримання росіян у тому районі та нанесення їм катастрофічних втрат».

Мобілізація росіян

Голова ГУР запевнив, що кількість мобілізованих росіян неважлива. Наступ на тому, чи іншому напрямку ніяк не лімітується кількістю людей, яку ти десь хочеш або можеш розмістити:

“У нас йде відкрита війна. Що дивного, що є можливість збільшення мобілізованих? Крім можливості, ще є реальність. Реальність така, що вони ставлять собі за мету до 31 березня вийти на адмінкордони Донецької та Луганської областей. Відчуваєте різницю: взяти Київ за три дні та вийти колись на якісь кордони”, – каже Буданов.

Фото: Лівий беріг

Читайте також: росіяни прогнозують для Бахмута сценарій оборони “Азовсталі” в Маріуполі

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!