В російськах колах вже піддають сумнівам твердження про захоплення Бахмута

Семаковська Тетяна 10:22, 20 Лютого 2023

332078845 3753995644818529 9077716156050834051 n 3039eросійські джерела продовжують стверджувати, що оточення Бахмута неминуче і що їхні війська блокують більшість українських вантажів у цьому районі.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Радник голови так званої ДНР Ян Гагін заявив 18 лютого, що російські війська відрізали постачання українському угрупованню в Бахмуті і що російські війська почали оперативне оточення міста. 

Джерела пов’язані з “Вагнером” спростували заяву Гагіна. На думку неназваного джерела, розмови про оперативне оточення є передчасними, оскільки ЗСУ продовжують укріплювати свої позиції в районі Бахмута. 

Джерела рф стверджували, що захоплення Парасковіївки дозволяє російським військам загрожувати українським наземним лініям зв’язку з півночі до Бахмута. Одне з російських джерел стверджувало, що захоплення селища вказує на те, що оперативне оточення Бахмута близьке.

Російський блогер повторив давні заяви рф про те, що окупанти можуть перекрити всі українські блокпости в Бахмуті, і стверджував, що російські артилерійські підрозділи тепер також можуть перекрити трасу Т0516 між Торецьком і Костянтинівкою, якою ЗСУ перекидають особовий склад і техніку до угруповання в Бахмуті. 

Здатність українських військових продовжувати перекидати значну кількість особового складу і техніки до Бахмута і прилеглих районів ставить під сумнів ці російські заяви.

Фото: Генштаб

Читайте також: росія вже задіяла більшу частину своїх військ на території України, тож ефекту неочікуваності не вийде

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!