росія вже задіяла більшу частину своїх військ на території України, тож ефекту неочікуваності не вийде

Семаковська Тетяна 10:16, 20 Лютого 2023

Screenshot 464 64681Командування рф вже задіяло велику частину своїх повітряно-десантних військ, а отже, ці елітні формування не є великим резервом, який москва може раптово кинути в бій в Луганській області або деінде.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

За попередньою оцінкою Інституту вивчення війни, різні підрозділи Південного військового округу наразі ведуть безуспішні наступальні дії на всій території Донецької області та займають оборонні позиції на східному березі Херсонської області.

Підрозділи Східного військового округу та 40-ї і 155-ї морських піхотних бригад переважно ведуть бої під Вугледаром на заході Донецької області і зазнали катастрофічних втрат протягом останніх тижнів.

Війська “ДНР” ведуть активні бойові дії на околицях Донецька та інших населених пунктів Донецької області. Елементи ПДВ розкидані по всьому фронту, вони все більше витісняють групу Вагнера в її атаках навколо Бахмута і зберігають присутність на півдні України, а також частково в Луганській області.

Присутність російських військ по всій Україні дозволяє припустити, що 2-а МДД є єдиним очевидним кандидатом на роль резерву театру бойових дій, якщо тільки не почнуть з’являтися відсутні танкові полки/бригади.

Міністерство оборони Великої Британії раніше підтвердило цю оцінку, висловивши припущення, що абсолютна більшість російських військових вже перебуває в Україні.

Фото: росзмі

Читайте також: росія прагне оголосити про захоплення Бахмута до 24 лютого

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!