Верещук закликала негайно евакуюватися місцевих жителів, які ще перебувають у Бахмуті

Семаковська Тетяна 14:25, 17 Лютого 2023

iryna vereshhuk 1 ba7ddМіністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликала мешканців Бахмута, які досі залишаються в місті, негайно евакуюватися.

Нагадаємо, Павло Кириленко повідомляв, що наразі в Бахмуті залишається менш ніж п’ять тисяч цивільного населення серед них дітей менше ніж 140 осіб.

Своє звернення до жителів Бахмута Ірина Верещук опублікувала в телеграмі.

«‎Бахмут. Лише за сьогодні там загинули 5 цивільних, 9 поранено. У місті йдуть важкі бої. Ворожа артилерія працює по житлових кварталах», – пише пані Ірина в дописі.

Ірина Верещук пояснила, що ті, хто залишається в місті, наражають на небезпеку себе, своїх близьких та особливо – дітей. Зокрема, цивільні в Бахмуті створюють проблеми та ризики для захисників і волонтерів у місті.

«Звертаюсь до цивільних, які досі перебувають у Бахмуті: Якщо ви є адекватними, законослухняними та патріотичними громадянами, ви маєте негайно евакуюватись. Як це зробити та куди звертатись, ви добре знаєте»

Контакти для евакуації: 050-473-30-55.

Інші корисні контакти для евакуації з Бахмута: https://bahmut.in.ua/26-korusne-old/3809-evakuatsiia-z-bakhmuta-korysni-kontakty 

Фото: Фейсбук

Читайте також: У війні проти України загинули три російські «кримінальні авторитети» завербовані Вагнером – Bellingcat

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!