В Бахмуті зменшилась кількість працюючих пунктів Незламності та обігріву

Семаковська Тетяна 10:44, 16 Лютого 2023

photo 2023 02 10 18 20 29 bb05fВ Бахмуті через постійні обстріли та складну безпекову ситуацію наразі працює два пункти Незламності та два пункти обігріву.

Про це повідомили в коментарі редакції в пресслужбі Бахмутської міської ради.

Зазначимо, що в Бахмуті загалом працювало три пункти Незламності та чотири пункти обігріву. Раніше в пресслужбі Бахмутської міськради повідомили, що через надскладну безпекову ситуацію довелося закрити один пункт обігріву.

“Річ у тому, що безпекова ситуація в місті є надскладною. Безпосередньо, там де розміщувався пункт обігріву, були недалеко обстріли й тому його закрили”, — розповідала раніше начальниця відділу пресслужби Бахмутської міської ради, Наталя Кисиличина.

В пресслужбі поліції Донеччини зазначили, що пункти, які залишилися працюють й виконують свою функцію. 

Нагадаємо, що наразі діє заборона на в’їзд цивільного населення до Бахмута, Павло Кириленко зазначає, що ця заборона є бойовим розпорядженням, яке було заплановане задовго до його введення.

«Зараз в’їзд і виїзд в Бахмуті дозволений особам, які мають прописку в місті. Зараз ми вживаємо додаткові дії, щоб евакуювати з міста всіх, хто залишається там. Ті хто є сторонніми особами, їм в’їзд заборонений. Щодо ЗМІ, є відпрацьований алгоритм, де їх заявки будуть розглядатись військовою адміністрацією‎».

Фото: libkos

Читайте також: В Бахмуті продовжується евакуація цивільного населення

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!