пригожин заявив, що росіяни не можуть оточити Бахмут

Семаковська Тетяна 11:05, 15 Лютого 2023

697c9a5 6c67873 prygozhin 690 5b960Російські війська продовжили наземні атаки навколо Бахмута 14 лютого. Український Генштаб повідомив, що ЗСУ відбили російські атаки в самому Бахмуті, на північ від Бахмута біля Федорівки та на північ від Бахмута біля Парасковіївки.

Про це повідомив Інститут вивчення війни

Речник Східного оперативно-тактичного угруповання сил АТО полковник Сергій Череватий заявив, що 13 лютого російські та українські війська 17 разів вступали в бій з окупантами в районі Бахмута, і спростував заяву пригожина про те, що війська “Вагнера” захопили Красну Гору.

14 лютого пригожин опублікував сповнену ненормативної лексики тираду, в якій підкреслив, що “Вагнер” і близько не завершив оточення Бахмута через тривалу оборону цього району ЗСУ. 

Російські джерела стверджують, що сили Вагнера перерізали трасу Е40 Бахмут-Слов’янськ і що бої тривають у Парасковіївці, звідки бійці групи Вагнера просунулися до Васюківки.  Геолокаційні кадри, опубліковані 13 лютого, показують, що російські війська просунулися в межах одного кілометра на південний схід від Васюківки. 

Одне російське джерело також зазначило, що їхні війська здійснюють незначне просування на північ від Бахмута біля Дубово-Василівки та на південному заході самого Бахмута.

Фото: GETTYIMAGES

Читайте також: В Інституті війни вважають, що оборона Бахмута виснажила російські елітні підрозділи

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!