Кадрові зміни: які перестановки відбулися в уряді

Семаковська Тетяна 10:45, 8 Лютого 2023

010422іе16 78cecЗа останні дні в уряді призначили нових уповноважених осіб на державні посади. Відтак, зявився новий голова СБУ та міністр внутрішніх справ. Про те, які ще призначення відбулися — читайте в матеріалі.

Голова СБУ 

7 лютого 2023 року за поданням Президента України Володимира Зеленського Верховна Рада проголосувала за призначення Василя Малюка на посаду Голови Служби безпеки України.

Василь Малюк. Фото: СБУ

Зазначимо, що у 2022 році Указом Президента України Малюк був призначений першим заступником Голови СБУ. Вже в липні після усунення з посади тогочасного голови СБУ Івана Баканова — Малюка призначили тимчасово виконувачем обов’язків Голови СБУ. 

Василь Малюк з 2001 року розпочав військову службу в органах державної безпеки. За час служби у регіональних управліннях СБУ обіймав посади від оперуповноваженого до заступника начальника управління – начальника відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю.

Міністр внутрішніх справ

Ігор Клименко. Фото: ВР

Новим міністром внутрішніх справ  Верховна Рада призначила Ігоря Клименка, в минулому Клименко обіймав посаду голови Національної Поліції України. З 18 січня уряд призначив Клименка заступником Міністра внутрішніх справ після загибелі керівництва міністерства в авіакатастрофі в Броварах.

Ігор Клименко закінчив Харківський військовий університет, проходив службу в органах внутрішніх справ на посадах психолога, з 2015 по 2017 рік очолював Департамент кадрового забезпечення Національної поліції України.

Зміни в локальних ОДА

Крім нового очільника СБУ та МВС уряд призначив й нових керівників обласних державних адміністрацій. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Новий голова ОДА є в Дніпропетровській області — це Лисак Сергій Петрович. В Запоріжжі також відбулися кадрові зміни — посаду голови ОДА зайняв Малашка Юрій Анатолійович. Також в Херсонській ОДА посаду отримав Прокудін Олександр Сергійович.

Нагадаємо, що раніше Володимир Зеленський повідомив, що в низці регіонів будуть призначати керівників із воєнним досвідом. За словами Зеленського таким чином планують посилити управлінські позиції у прикордонних та прифронтових регіонах.

Фото: ВР

Читайте також: Для тисячі жінок в Україні заборонили виїзд за кордон: кого стосуються обмеження?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!