В москві пригожина принизили в суді, не визнавши його власником ПВК “Вагнер”

Семаковська Тетяна 10:37, 7 Лютого 2023

Screenshot 313 e672aМосковський суд відмовився визнати пригожина власником і засновником приватної військової компанії “Вагнер” після перегляду позову пригожина проти російського журналіста Олексія Венедиктова 6 лютого.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

пригожин подав до суду на Венедиктова в червні 2021 року за звинувачення в тому, що він є “власником “Вагнера”, і московський суд дійшов висновку, що інформація про те, що пригожин володіє “Вагнером”, “недостовірна”. 19 січня пригожин спробував скасувати рішення суду, стверджуючи, що Венедиктов не збрехав про те, що саме пригожин є власником “Вагнера” – ймовірно, у спробі компенсувати свій вплив, що зменшується після заміни розбитих війною сил “Вагнера” навколо Бахмута армією рф.

ISW раніше оцінював, що зменшення залежності російських військових від сил “Вагнера” навколо Бахмута, ймовірно, зменшує вплив пригожина у найближчому оточенні Кремля.

Привабливість пригожина в російському націоналістичному інформаційному просторі також може знижуватися. Водночас відомий блогер, пов’язаний з Кремлем, прокоментував відео, на якому пригожин пілотує бомбардувальник Су-24М нібито над Бахмутом 6 лютого. Блогер заявив, що пригожин став головним гравцем у російському інформаційному просторі, інфлюенсер також вважає, що маніпуляції пригожина в ЗМІ, зокрема його майстерність тролінгу — дозволили йому отримати більший політичний вплив, ніж міністр оборони рф. 

Пов’язані з Вагнером пропагандисти продовжували прославляти пригожина і попереднього командувача театру воєнних дій генерала армії суровкіна як єдиних двох лідерів, які “підтвердили свою високу кваліфікацію і користуються довірою політичного керівництва країни і народу”.

Фото: росЗМІ

Читайте також: В Бахмуті точаться запеклі бої, окупантам не вдається оточити місто

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!