путін намагається врятувати свій образ, перекладаючи невдачі армії рф на поплічників в Міноборони

Семаковська Тетяна 10:13, 6 Лютого 2023

f27722d af4afa7 putin690 a5ba8путін все ще хоче врятувати свій імідж та покладається на групу цапів-відбувайлів, які публічно ризикують замість нього і беруть на себе провину за російські військові невдачі та непопулярну політику.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

путін дозволяє, а іноді і сприяє критиці російських мілблогерів на адресу МО рф, щоб відвести провину від себе. Президент рф позиціонував міністра оборони сергія шойгу і МО рф як обличчя свого найбільш непопулярного на сьогодні рішення — наказу про часткову мобілізацію — доручивши шойгу пояснити положення про мобілізацію в телевізійному інтерв’ю. 

путін також неодноразово звинувачував Міністерство оборони росії у всіх проблемах, пов’язаних з проведенням часткової мобілізації, і навіть публічно дорікав МО і закликав його прислухатися до критики. Державні пропагандистські мережі путіна також поклали відповідальність за виведення російських військ із Херсонської області та міста Херсон у листопаді 2022 року на колишнього командувача армії суровікіна, і путін ніяк не прокоментував цю значну російську втрату. 

путін регулярно використовував Державну думу рф для того, щоб висувати умови для прийняття суперечливих рішень, з тим щоб виставити себе в образі врівноваженого лідера.

Небажання путіна йти на ризики вказує на те, що він, як і раніше, мало схильний до ядерної ескалації або війни з НАТО. Водночас росія використовує ядерні погрози в першу чергу для залякування Заходу.

Фото: російські державні ЗМІ

Читайте також: Росіяни перекидають елітні підрозділи рф в Луганську область, готуючись до наступу на Бахмут

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!