Main menu

росія втратила в Україні близько 200 тисяч осіб, — NYT

154936 1 large 94cfaЗа даними американських та інших західних офіційних осіб, кількість вбитих і поранених російських військових в Україні наближається до 200 000, що є яскравим символом того, наскільки невдалим є вторгнення путіна.

Про це повідомляє The New York Times.

Хоча офіційні особи застерігають, що втрати, як відомо, важко підрахувати, особливо тому, що москва, як вважається, регулярно занижує кількість своїх загиблих і поранених, вони кажуть, що бійня в результаті боїв у східноукраїнському місті Бахмут і навколо нього і в місті Соледар збільшила і без того великі втрати. 

Москва відчайдушно прагне перемоги на полі бою і розглядає Бахмут, як ключ до захоплення всього східного Донбасу.

російські військові відправили погано підготовлених новобранців і колишніх ув'язнених на лінію фронту, прямо під обстріл українських снарядів і кулеметів. 

В результаті, за словами американських офіційних осіб, сотні солдатів гинуть або отримують поранення щодня. Російські аналітики кажуть, що людські жертви навряд чи стануть стримуючим фактором для військових цілей путіна. Він не має політичної опозиції всередині країни, а війна ведеться на кшталт боротьби, з якою країна зіткнулася під час Другої світової війни, коли загинуло понад 8 мільйонів радянських солдатів. 

Американські офіційні особи вважають, що путін може витримати сотні тисяч жертв своїх солдат в Україні, хоча більша кількість жертв може підірвати його політичну підтримку.

Американський військовий чиновник назвав бої навколо Бахмута жорстокими. Обидві сторони обмінюються кількома тисячами артилерійських пострілів щодня, а приватна військова компанія "Вагнер", яка відіграє центральну роль у російських зусиллях там, по суті, почала використовувати завербованих ув'язнених як гарматне м'ясо, заявив чиновник. 

Засуджені росіяни прийняли на себе основний удар у відповідь, а більш досвідчені бійці угруповання зайняли позиції позаду них, щоб закріпитися на місці, сказав офіцер. 

За словами високопоставлених американських військових і чиновників, Вагнер завербував близько 50 000 солдатів для участі в бойових діях в Україні. Тисячі засуджених були вбиті, і ці втрати шокували американських чиновників, які кажуть, що стратегічна цінність Бахмута просто не відповідає тій ціні, яку заплатила за нього росія.

Фото: Фейсбук

Читайте також: У США радять Україні відійти від Бахмута, — Bloomberg

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!