путін назвав новий термін захоплення Донецької та Луганської областей

Семаковська Тетяна 11:03, 2 Лютого 2023

272360 putin huilo reuters new 960x380 0 3722aКомандування рф вже не вперше ставить перед собою нереалістичні цілі по захопленню України. Цього разу путін віддав наказ захопити Донеччину та Луганщину до березня.

Про це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк повідомив у коментарі виданню Kyiv Post.

Черняк заявив, що є ознаки того, що росія готується до нової спроби масованого наступу та захоплення сходу країни.

«Ми спостерігаємо, що російсько-окупаційні війська передислоковують на схід додаткові штурмові групи, підрозділи, озброєння та військову техніку. За даними воєнної розвідки України, путін віддав наказ до березня захопити території Донецької та Луганської областей», – зазначив Андрій Черняк.

Представник ГУР МО України зазначив, що росія використовує територію білорусі для підготовки мобілізованих солдатів та не має достатніх сил і засобів, щоб розпочати найближчими тижнями масований наступ на Україну з цього напрямку.

«Станом на сьогодні сформованих ударних груп немає. Немає загрози залучення білорусі до повномасштабного вторгнення на боці росії проти України, але це також, безумовно, ризики, які ми повинні враховувати», – заявив представник воєнної розвідки України

Фото: Еспресо

Читайте також: IT-офіс та тактика Другої світової війни: як воюють окупанти в Бахмуті

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!