«Активні дії відбуваються постійно, як в Бахмуті, так і на околицях»: військовий про майбутній контрнаступ

Семаковська Тетяна 11:12, 1 Лютого 2023

Screenshot 255 82c53Радіон Кудряшов, заступник командира 3 ОШБР, в ефірі «Апостроф» розповів, що наші герої стоять непохитно, не дивлячись на постійні атаки ворога.

Оперативна ситуація навколо Бахмута й в Бахмуті безпосередньо зараз напружена, але повністю контрольована Збройними силами України, запевняє Радіон:

«Бахмут це фортеця яку збудували ЗСУ, й ворог розуміє, що якщо він не може захопити фортецю, то треба перерізати всі логістичні шляхи до неї».

Сьогодні є довіра до західних партнерів, але є вимога — це час. Радіон Кудряшов сподівається, що всі часові норми будуть збережені, бо це важливий аспект в відбитті противника в наших територій:

«Ми повинні розуміти, що на сьогодні вкрай важливо втримати ворога на такому відповідальному напрямку як Бахмут. Ключ до майбутнього контрнаступу, є витримка наших військових на цьому відрізку фронту, й постачання зброї західними партнерами».

Про контрнаступ, який має бути на весні

На сьогодні, якщо наші бійці протримаються по всій лінії фронту саме в такій конфігурації й не будуть підключати резерви, то шанс на майбутній контрнаступ підвищиться, запевняє військовий:

«Я бачу настрій ЗСУ, й з таким настроєм ми точно зможемо вистояти, а далі покаже життя й поле бою. За нами правда, й я думаю що поле бою буде теж за нами». 

Весною допоможуть не тільки ресурси, а ще й природа. А як виглядає сезон нині й як він буде змінюватись найближчим часом для військових:

«Головне в погоді – це стабільність, не важливо мінус, чи плюс. Це необхідно щоб ґрунт був стабільний і техніка рухалась як потрібно». 

Фото: Роман Потапенко

Читайте також: Данілов заявив, що головні бої чекають Україну попереду

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!