Загарбники хочуть обрізати трасу на Бахмут біля Іванівського

Семаковська Тетяна 10:22, 31 Січня 2023

1671483891 4077 9c0a7Російські війська продовжували здійснювати незначні просування під час наземних атак навколо Бахмута 29 та 30 січня.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Генштаб повідомив, що українські війська відбили російські атаки на сам Бахмут. Фінансист групи “Вагнера” євген пригожин оголосив 28 січня, що група “Вагнера” взяла під контроль Благодатне – пізніше це твердження було підтверджено опублікованими 29 січня геолокаційними знімками, на яких видно, що бійці групи “Вагнера” стоять уздовж траси Т1302 Бахмут-Сіверськ на південь від Благодатного.

Російські джерела стверджували, що бойовики групи Вагнера на північний схід від Бахмута продовжують атаки на Красну Гору і вийшли на околиці сіл Сакко і Ванцетті — це 10 км на північ від Бахмута. 

Кілька російських джерел припустили, що їхнє просування на північний схід від Бахмута вздовж траси Т1302 має на меті просунутися на Сіверськ з півдня.

Це твердження є малоймовірним з огляду на те, що зусилля групи Вагнера зосереджені на цілях, які знаходяться ближче до Бахмута і мають безпосереднє відношення до оточення або захоплення цього міста.   

Російський блогер також стверджував, що бійці “Вагнера” штурмують міські квартали в районі Забахмутівки на сході Бахмута. Російські джерела обговорюють зусилля “Вагнера” на південь від Бахмута, щоб просунутися на північний захід від району Кліщіївки і перерізати трасу Т0504 Костянтинівка-Часів Яр-Бахмут біля Іванівського.

Фото: Генштаб

Читайте також: Росіяни готуються до нового масштабного наступу на Україну

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!