Окупанти готуються до вирішальної битви на Луганщині: як це вплине на Бахмут?

Семаковська Тетяна 10:32, 26 Січня 2023

327576225 648027743720078 255813436030518879 n e4f92Російські військові, схоже, зміщують акцент на звичайні війська, розгорнуті в Луганській області, і відмовляються від нетрадиційної структури сил групи Вагнера та зосереджуються на Бахмуті.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

Російські військові, схоже, зміщують акцент у бік звичайних сил і відходять від ПВК Вагнера, можливо, готуючись до вирішальної операції в Луганській області. 

На стратегічному рівні певні зміни в російському командуванні відображають поступовий перехід від опори на нетрадиційні угруповання сил, такі як група Вагнера, до підтримки і посилення звичайної російської армії. 

Нещодавнє призначення начальника Генштабу рф генерала армії валерія герасимова на загальне командування російськими військами в Україні свідчить про те, що російське військове керівництво дедалі більше покладається на традиційну і звичайну військову структуру, яку представляє і очолює герасимов. 

Міністерство оборони рф також доклало зусиль для реформування і стандартизації звичайних збройних сил відповідно до призначення герасимова.

путін, схоже, уповноважує герасимова робити кроки, які підривають фінансиста “Вагнера” євгена пригожина і структуру неконвенційних збройних сил, яку він представляє.

Зрушення в бік звичайних збройних сил також стає все більш очевидним на оперативному і тактичному рівнях. Різні підрозділи звичайних військ рф були зосереджені вздовж лінії Сватове-Кремінна в Луганській області і, зокрема, не підтримують операції “групи Вагнера” навколо Бахмута. Це вказує на те, що російське військове керівництво, можливо, спрямовує звичайні війська на те, що воно вважає більш перспективною віссю наступу. 

Фото: Генштаб

Читайте також: Вагнерівці знижують темпи наступальних операцій навколо Бахмута — ISW

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!