Main menu

ЗСУ відійшли від Соледару задля збереження життя — речник ЗСУ

Screenshot 384 b9947Речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий у коментарі Суспільному повідомив, що "для збереження життя особового складу, Сили оборони відійшли від Соледару".

Як повідомив Сергій Череватий — лінія фронту в Соледарі була вирівняна: ні оточення, ні взяття в полон українських військових не було.

"Закріпились на заздалегідь підготовлених рубежах оборони. Виконали основне завдання: не дали системно прорвати ворогу на Донецькому напрямку фронту і війти в тил, а потім рухатись на оперативний простір. Вибили (ЗСУ, - ред.) максимально сил, першочергово живу силу особового складу, виснажили ворога", — сказав він.

Речник Східного угруповання військ ЗСУ наголосив, що кожен воєначальник з діє урахуванням максимальної вигоди для своїх військ. 

“Ми не можемо собі дозволити таку розкіш, яку дозволяє наш ворог, просто кидати бійців на убій. Намагаємося маневрувати, бити вогнем, застосовувати тактик малих груп, щоб максимально виснажити ворога", — зазначив Сергій Череватий.

Представник ЗСУ додав, що росія зараз хоче привернути увагу до "маленького міста Соледар на фоні того, що перед тим ворог отримав суттєві поразки на Київщині, в Харківській операції, Лиманській, Херсонській".

Фото: АрміяInform

Читайте також: Хроніка війни: що відомо про Соледар?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!