Загарбники намагаються оточити Бахмут — боєць ЗСУ

Семаковська Тетяна 10:36, 24 Січня 2023

326221148 2431428220358654 8055730038763139164 n 2c468Боєць батальйону “Свобода” Нацгвардії України Ярослав Лисенко зазначив, що на Бахмутському напрямку очікується величезна навала ворога.

Про це Ярослав Лисенко заявив в ефірі телеканалу “Еспресо”.

За словами Лисенка, під Бахмутом зараз ситуація нелегка, ворог намагається атакувати, але все контрольовано. 

“На півночі Бахмута трошки тривожно, є загроза оточення Бахмута. Я в це не вірю, знаючи кількість техніки та особового складу, яка зараз перебуває на околицях Бахмута. Можу впевнено сказати, що Бахмут ми не здамо. На цьому напрямку очікують величезну навалу росіян. Українські захисники заряджені не тільки на оборону, а й на перемогу. Маємо надію, що витримаємо всі ворожі навали, які є на Бахмутському напрямку, і врешті решт підемо в атаку на Донецьк”, — підкреслив Лисенко.

Боєць батальйону “Свобода” прокоментував і тактику ворога. На його думку, загарбники не шкодують своїх солдатів.

“Ми вивчаємо найкращі взірці військової науки, тактику й стратегію, а ворог експериментує з людьми. Вони йдуть ніби безстрашно, а насправді просто безглуздо помирають. За три – чотири тижні росіяни знов побачать, що полягло півтори тисячі їхніх солдатів на кілометр, коли вони атакували. Їхня тактика нам зрозуміла, захопити наші території не дивлячись на смерті своїх людей”, — додав Лисенко.

Фото: Генштаб

Читайте також: Пригожин загрався: путінська верхівка зневажає ватажка ПВК

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!