Битва за Бахмут та новий повномасштабний наступ росіян: який зв’язок?

Семаковська Тетяна 10:27, 20 Січня 2023

 128325674 2005 02 1211.49.26 daa80Вже декілька місяців окупанти безперебійно штурмують Бахмут, однак безрезультатно. Польський генерал Вальдемар Скшипчак вважає, що битви за Бахмут та Соледар на Донеччині і ймовірність нового наступу окупантів – це пов’язані між собою операції.

Про це Вальдемар Скшипчак заявив у розмові з ВВС News Україна.

Скшипчак вважає, що якщо росіянам вдасться захопити Бахмут, це дасть змогу їм вийти на лінію Краматорськ-Слов’янськ. Її російський диктатор прагне поєднати з іншими територіями на сході вздовж річки Ворскла та лівого берега Дніпра.

“Бахмут – це ворота до інших частин Донбасу. Його захоплення дало б змогу вийти на лінію Краматорськ-Слов’янськ. І цього Путіну вистачило б. Він хотів би поєднати це з іншими територіями на сході вздовж річки Ворскла та лівого берега Дніпра. Путін поспішає, тому що західні санкції ставатимуть чим далі відчутнішими. 

Україна теж поспішає, тому що їй потрібно захистити себе. Якщо Путін досягнув би, чого прагне, то далі б пішов, певно, на перемир’я. Але це було б замороження війни. Сама війна збережеться. Справжнього миру тоді не буде”, – пояснив колишній командувач Сухопутних військ Польщі.

На думку польського генерала, на новий можливий наступ окупантів керівництво РФ хоче кинути на фронт велику кількість солдат, щоб мати перевагу у живій силі. Він попередив, що це може дати змогу окупантам захопити території на сході країни.

Фото: ВВС

Читайте також: Шлях додому: як українці шукають квиток на волю на окупованих землях?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!