ЗСУ йдуть вперед: 2 км звільнено біля Бахмута

Семаковська Тетяна 09:59, 26 Вересня 2023

ЗСУ продовжили наступ в районі Бахмута, речник Східного угруповання українських військ капітан Ілля Євлаш заявив, що українські війська звільнили ще 2 км території на Бахмутському напрямку. Водночас російські блогери стверджують, що ЗСУ намагаються прорвати їх оборону на схід від Кліщіївки, а із заявою про захоплення Оріхово-Василівки окупанти, ймовірно, поспішили.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

Росблогери про ситуацію на фронті

Ситуація на фронті довкола Бахмута/ Інститут вивчення війни

МО РФ заявило, що підрозділи Південного угруповання російських військ відбили українські атаки в районі Майорського. Російські блогери кажуть, що українські війська намагалися прорвати їх оборонні позиції вздовж залізниці на схід від Кліщіївки. Також джерела рф стверджують, що ЗСУ контратакували біля Оріхово-Василівки.

24 і 25 вересня кілька російських блогерів стверджували, що російські війська витіснили українські сили з їхніх позицій в Оріхово-Василівці, і що тепер російські війська контролюють цей населений пункт. Один військові оглядачі в рф визнали, що візуального підтвердження цих заяв немає.

Нагадаємо, що вчора 25 вересня росіяни звітували про захоплення цього населеного пункту. Російський блогер зазначив, що лінія фронту біля Бахмута останнім часом не змінилася, тим часом окупанти контратакували біля Курдюмівки.

Російські війська продовжили наземні атаки поблизу Бахмута 25 вересня, але не досягли жодних підтверджених успіхів.

Український Генштаб повідомив, що окупанти провели безуспішні атаки поблизу Кліщіївки та на схід і південний схід від Богданівки.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Мер потрапив у полон

У районі Кліщіївки ЗСУ взяли в полон мера російського міста

Колишній мер російського міста Чайковське, яке розташоване в Пермському краї, потрапив у полон до ЗСУ. Олексія Третьякова взяли у обмінний фонд поблизу населеного пункту Кліщіївка. […]

«Коли побратими нас побачили, то були в шоці, думали ми загинули»: Історія з Бахмутського фронту

Благодійний Фонд «Взаємодопомога», який допомагає українській армії нещодавно почав новий проєкт, у якому військові розповідають свої історії з фронтових буднів. Один із бійців Фідель, який […]

Бахмутський фермер розповів, як працюють аграрії за кілька кілометрів від фронту

Аграрії Донеччини у надзвичайно складних умовах продовжують працювати на продовольчу безпеку регіону і країни. За інформацією Донецької ОВА, в області вже зібрали урожай ранніх зернових […]

17:32, 24.08.2023 Микола Ситник