Панорама Бахмута, дорога “Бахмут — Хромове” / фото росджерела
На пропагандистських пабліках Бахмута опублікували нові кадри з міста. В обʼєктив потрапила дорога між Бахмутом і селищем Хромове.
Редакція публікує вибрані кадри.
Дорога до Бахмута: нові фото
На кадрах, знятих окупантами, видно, що дорога між містом і селищем знищена. Від асфальту тут не лишилося й сліду. Скоріше шлях схожий на пустелю, бо тепер тут окрім окупантів ніхто не їздить.
Дорога “Бахмут — Хромове” / фото росджерелаЗнищені автомобілі на дорозі між Бахмутом і Хромовим / фото росджерела
Обабіч дороги де-не-де залишилися голі зламані стовбури дерев, а також лежать знищені автівки і військова техніка. На дорозі можна помітити й міни.
Міна біля знищеного авто / фото росджерелаЗнищена автівка на узбіччі / фото росджерелаОкупант біля знищеної техніки / фото росджерела
У кадр також потрапили околиці Бахмута, що неподалік від дороги. Зараз тут стоять лише зруйновані будинки, вулиці пусті.
Околиці Бахмута / фото росджерелаЗруйновані багатоповерхівки в Бахмуті / фото росджерела
У Дніпрі видаватимуть гуманітарну допомогу переселенцям і переселенкам з Донеччини. Її надаватимуть окремо на кожну родину. Для отримання допомоги треба пройти попередню реєстрацію.
Про це повідомляє благодійна організація “Елеос Донецьк”.
Допомога ВПО у Дніпрі: як отримати продуктові набори
У Дніпрі можуть отримати гуманітарну допомогу багатодітні родини переселенців з Донеччини. Для отримання допомоги треба мати довідку ВПО з реєстрацією у місті Дніпро чи Дніпропетровській області.
Реєстрація на отримання допомоги проходитиме через Google-форму. Вона відкриється сьогодні, 19 травня, о 19:00. Оприлюднять форму в Telegram-каналі БО “Елеос Донецьк” за посиланням. Реєструватися можуть ті, хто отримуватиме допомогу вперше або отримував її не пізніше березня 2025 року.
Дату і час видачі допомоги повідомлять додатково. Для отримання набору в день видачі волонтерам треба предʼявити:
довідки ВПО всіх, хто проживає за вашою адресою;
паспорт отримувача допомоги;
ІПН (номер платника податків).
Один гуманітарний набір розрахований на одну родину. Якщо з людьми, які проживають з вами, немає родинних звʼязків, то ви можете реєструватися як окремі сімʼї.
Переселенки Аліна Андрєєва (ліворуч) і Олена Ярошук (праворуч) на Дні спільнодії в Луцьку / фото надане Аліною Андрєєвою
Перша леді Олена Зеленська приїздила з робочим візитом до Волині. Там вона відвідала музей сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку, де відбувся День спільнодії “СенсоТека” в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”. Одну з локацій представив мистецький простір “Рукодвійки”, яким керують переселенки з Донеччини — Аліна Андрєєва з Часів Яру та Олена Ярошук з Маріупольського району.
Як пройшов захід, редакції Бахмут IN.UA розповіла Аліна Андрєєва.
Візит Олени Зеленської у Волинську область
15 травня в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку відбувся День спільнодії “СенсоТека” в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”. Захід відвідала перша леді Олена Зеленська.
Метою заходу було надання ментальної підтримки через мистецтво, спілкування та спільну діяльність. Для цього в музеї зібрали багато творчих локацій, де проводились різноманітні майстер-класи.
До створення однієї з локацій долучились переселенки Аліна Андрєєва з Часів Яру та Олена Ярошук з Маріупольського району, які створили в Луцьку мистецький простір “Рукодвійки”. Разом з благодійним фондом “Робимо добро дітям” вони організували “простір обіймів”, а також проводили майстер-класи з мандалотерапії і виготовленння ляльок-мотанок.
Аліна Андрєєва з Оленою Зеленською / фото надане Аліною Андрєєвою
“Ці активності сприяли радості творчості та зміцненню зв’язків між учасниками. Луцька “СенсоТека” ще раз довела: навіть у складні часи підтримка, творчість і спільнота є надійними опорами”, — зазначила Аліна Андрєєва.
Окрім цього, в музеї були доступні майстер-класи з гончарства, малювання, кулінарії, каністерапії, а також працював куточок читання. Завдяки цьому територія волинського музею перетворилася на простір обіймів, ігор і антистресову зону для тих, хто шукає ментальної підтримки.
Ляльки-мотанки, створені на локації “Рукодвійок” / фото надане Аліною Андрєєвою
Раніше редакція розповідала історію Аліни Андрєєвої. Про її життя до війни, створення театру моди в Часів Ярі та нове життя в Луцьку читайте в нашому матеріалі.
У Дніпрі видаватимуть гуманітарну допомогу переселенцям і переселенкам з Донеччини. Її надаватимуть окремо на кожну родину. Для отримання допомоги треба пройти попередню реєстрацію. Про це повідомляє благодійна […]
Перша леді Олена Зеленська приїздила з робочим візитом до Волині. Там вона відвідала музей сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку, де відбувся День спільнодії “СенсоТека” […]
Окупаційна адміністрація так званої “днр” заявила, що розглядає можливість не відновлювати зруйновані російською армією українські міста, зокрема Бахмут, а “законсервувати” їх як “місця пам’яті про […]
За минулу добу росіяни просунулися на Донеччині, рух фіксували біля двох сіл, йдеться про Березівку та Олександропіль. Про актуальну ситуацію на фронті, читайте на Бахмут […]
Міжнародний Реєстр збитків відкрив нову категорію для подачі заяв на порталі “Дія”. Відтепер українці можуть подати інформацію про руйнування чи пошкодження нежитлового нерухомого майна. Про […]