
Щороку 23 серпня українці відзначають День Державного Прапора. Для кожного патріота після повномасштабного вторгнення росії Державний прапор набув сакрального значення. Український стяг став символом нескореності, боротьби та Перемоги нашого народу.
Мешканці Бахмута поділилися з редакцією «Бахмут. IN. UA» спогадами про Державний прапор України та розповіли, яке значення він має у їхньому житті.
Прапор на кордоні, який надає сил
Бахмутянка Катерина Арісой раніше евакуювала з гарячих точок тварин. Пізніше разом з іншими волонтерами дівчина створила на Сумщині центр «Атмосфера», який допомагає людям, що раніше жили на тимчасово окупованих територіях інтегруватися назад в суспільство.


Прапор і волонтерство
Волонтерка з Бахмута Ангеліна Шостак повязала своє життя з прапорами.

Бахмутянка також поділилася з редакцією спогадами про особливий для неї синьо-жовтий стяг.

Мрія, якій не судилося здійснитися
Волонтерка «Бахмута Українського» Наталя Вишневецька берегла, як зіницю ока, два прапори. Мова йде подарунок бійців 128-ї бригади, які жили у її родини під час виходу з Дебальцевого.

Прапори без підписів. Синьо-жовтий був просякнутий кіптявою та мастилом. Жінка мріяла, що коли наші війська звільнять Дебальцеве, то саме цей прапор буде одним із тих, який майорітиме над українською землею.


Цікаво прочитати:
- Бахмутський краєзнавець Ігор Корнацький розповів історію міського прапора та його значення
- В яких містах світу майорів прапор України з Бахмута?
Нагадаємо, у Національному музеї народної архітектури та побуту України відкрилася виставка «Незламний Бахмут». Експозиція покаже місто та його мешканців, що стали символами нескореності українців.
Фото: Фейсбук
Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео
А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!