В окупованій Горлівці офіційно дозволили зламувати квартири

Семаковська Тетяна 15:57, 6 Листопада 2023
Окупована Горлівка / СНБО

В окупованій Горлівці дозволили зламувати порожні квартири. У “офіційних” документах пишуть, що це роблять для проведення комунальних робіт.

Про це йдеться в указі окупаційного голови ДНР Дениса Пушиліна.

Як буде відбуватися злам квартир

Указ Пушиліна / скріншот

Указ пушиліна передбачає, що рішення про злом квартир буде прийматися організацією-керівником, якщо до неї звернуться мешканці будинку із заявою про аварійну ситуацію. Окупанти обіцяють, що спершу будуть шукати власника порожньої квартири. 

Сама ж процедура проводитиметься у присутності комісії від муніципальної освіти із залученням місцевих “правоохоронних органів” та російського ДСНС. Вже з ними будуть опечатувати кімнати, які не потрібні для “ремонту”.

Після всіх “процедур” повинні закривати квартири, а потім опечатувати. Утім, ймовірно, що саме таким чином будуть прикривати рейдерські захоплення вимушено покинутих домівок.

Нагадаємо, що раніше росіяни розповсюджували фейк про те, що українські військові “мародерять” та “крадуть у місцевих жителів”. Втім, окупанти прагнули таким чином приховувати свої злочини та дискредитувати українську армію.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Бахмут, історія назви

Бахмýт чи Артемівськ: розвінчуємо міф про назву міста-фортеці на Донеччині

Один з головних наративів російської пропаганди, який окупанти активно просувають з часів боїв за місто, – ніякої назви Бахмут немає, натомість є Артемівськ, як це […]

“Без води, проте зі сміттям”: як живуть українці в Донецьку

Війна росії проти України почалася задовго до 24 лютого 2022 року. Перша фаза фізичної окупації територій нашої держави у сучасній історії відбулася ще 2014 року. […]

Дагестанський аеропорт

Бандерівці “штурмували” аеропорт Дагестану: новий фейк про українців

29 жовтня 2023 року в дагестанському місті Махачкала на півдні росії місцеві мешканці влаштували штурм аеропорту, куди нібито мали прилетіти євреї-біженці. Характер події має неоднозначний […]