Український фільм “Ми були рекрутами” дебютує на Netflix: чому варто подивитися

Валентина Славінська Славінська Валентина 12:00, 6 Липня 2024
Афіша “Ми були рекрутами” / фото 3-ї штурмової

Український фільм “Ми були рекрутами” про бійців Третьої штурмової бригади став доступним на Netflix. Стрічка, яка зібрала 5 мільйонів гривень у прокаті, тепер доступна глядачам по всьому світу.

Про це повідомляє Третя окрема штурмова бригада.

Український фільм на Netflix

Фільм “Ми були рекрутами” режисера Любомира Левицького, який розповідає про бійців Третьої штурмової бригади, тепер доступний для перегляду на Netflix. Стрічка привернула увагу 32 000 глядачів у кінотеатрах та зібрала понад 5 мільйонів гривень касових зборів. Ця статистика зробила стрічку однією з найуспішніших в Україні. 

Особливістю фільму є його жанр – мокʼюментарі, що поєднує елементи документального кіно з художньою вигадкою, створюючи унікальний глядацький досвід. 

Замість професійних акторів у головних ролях виступають реальні військові. Фільм фокусується на житті та підготовці бійців Третьої штурмової бригади, надаючи глядачам унікальну можливість зазирнути за лаштунки військового життя та краще зрозуміти реалії сучасної української армії.

Як подивитися на Netflix

Для того, аби переглянути фільм на платформі Netflix необхідно здійснити наступні дії:

  • зареєструйтеся на платформі Netflix;
  • виберіть підписку (базова від $6.99 (285 гривень) на місяць);
  • знайдіть фільм за назвою “Ми були рекрутами”.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Павук, віночок та сушені фрукти: 5 цікавих ідей, як прикрасити дім до Різдва

Валентина Нетребич 15:00, 24 Грудня 2024
Ідея для декорації прибудинкової території / фото Pexel

Різдво — сімейне свято, коли вся родина збирається за одним столом, дарує одне одному подарунки та тепло. Атмосфера святкування з’являється вже під час прикрашання будинку. У цій добірці представлено ідеї декору до Різдва.

Як прикрасити дім до Різдва

Різдво Христове — одне з найбільших релігійних свят в Україні, яке за новим календарем святкуємо 25 грудня. В цей день християни прославляють народження Ісуса Христа від Діви Марії. Згідно з переказами, Йосип і Діва Марія блукали околицями Вифлеєма, оскільки не було місця для ночівлі через перепис населення в місті. 

Вони знайшли прихисток в невеликій печері, яка використовувалась як хлів. Саме тут і народився Син Божий. Традиційно, оселю на Різдво заведено прикрашати гілочками ялинки чи хвої. Як можна прикрасити дім до Різдва, розповідаємо нижче.

Вінок на двері

Вінок з підручних матеріалів / фото ідеї платформа Pinterest

Різдвяний вінок — традиційна окраса дверей напередодні свята. Його можна виготовити самостійно або прикрасити дверцята вже готовим вінком з магазину.

Різдвяний вінок / фото Pexel

Часто такий вінок декорований шишками, ялинковими гілками, бантиками, сушеними ягодами чи фруктами та ялинковими іграшками.  

Різдвяна зірка

Різдвяна зірка / фото ідеї платформа Pinterest

Святковим декором у вигляді різдвяної зірки можна оздобити кухню, вітальню чи спальню. Її можна використати як верхівку ялинки або розмістити на вікнах, створюючи атмосферу магії та тепла.

Різдвяна зірка / фото ідеї платформа Pinterest

Зірка може бути зроблена з різних матеріалів — від скляних чи паперових до дерев’яних.

Ялинка

Ялинку можна зробити з підручних засобів / фото ідеї платформа Pinterest

Традиційна прикраса будинку на Різдво — ялинка. Проте її можна незвично прикрасити, щоб точно здивувати гостей. Замість звичайних ялинкових прикрас можна повісити штучні екзотичні фрукти: мандарин, ананас, маракую, ківі чи манго.

Ялинка з іграшок / фото ідеї платформа Pinterest

Якщо ж полюбляєте мінімалізм — то можна зібрати ялинку самостійно на стіні за допомогою гірлянд та ялинкових прикрас. Це точно створить унікальний декор будь-якої кімнати. Також можна зробити ялинку з підручних матеріалів, наприклад з ниток.

Різдвяний павук

Різдвяний павук / фото ідеї платформа Pinterest

Традиційна прикраса на новорічні та різдвяні свята — “павук”. Його можна виготовити самостійно з деревини чи соломи або придбати вже готовий будь-якого розміру в магазині. Його можна повісити на дверях, на світильниках, на поличках чи просто причепити до стелі.

Шопка

Різдвяна шопка / фото ідеї платформа Pinterest

Найунікальнішим декором, який може бути на Різдво, є шопка. Це така прикраса, яка ілюструє сцену народження Ісуса Христа. Традиційно там зображенні Йосип, Марія, немовля, пастухи та тварини. Вона може бути виготовлена з різних матеріалів, таких як дерево, картон, глина або пластик.

Різдвяна шопка / фото ідеї платформа Pinterest

Такі прикраси можуть варіюватись за розмірами — від компактних версій для столу до великих сцен, які займають окремі кути в кімнаті.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Ароматний узвар на Різдво: три рецепти українського напою, які прикрасять святковий стіл

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 14:00, 24 Грудня 2024
Узвар / фото ілюстративне, iStock

Узвар — суто український напій, який має незвичний смак та величезну користь для здоров’я. Наші предки варили його на Різдво, Водохреще, а також на честь народження дитини. 

Редакція Бахмут IN.UA зібрала три рецепти легендарного узвару, які можна приготувати до святкового столу та потішити близьких.

Як зварити смачний узвар

Узвар — традиційний та дуже корисний напій, який варять із засушених яблук і груш. Крім них, в узвар часто додають й інші сухофрукти, а саме родзинки, курагу, чорнослив чи вишню.

Готувати узвар потрібно у спеціальній послідовності, який гарантує напою дивовижний аромат й насичений смак. Спочатку в спеціальну тару з водою кладуть засушені яблука, через 5 хвилин груші. Трошки пізніше, через кілька хвилин, в напій потрібно класти інші інгредієнти. В кінці можна додати лимонний сік, мед чи спеції.

Традиційний різдвяний узвар

Узвар із сухофруктів / фото ілюстративне, iStock

Ароматний узвар, який традиційно готували наші предки на Різдво. Він гарно доповнить Святвечір у колі сім’ї.

Для його приготування потрібні:

  • 3 літри води;
  • 200 грамів сушених яблук;
  • 200 грамів сушених груш;
  • 100 грамів чорносливу;
  • 100 грамів родзинок;
  • 4 або 5 столових ложки меду.

Приготування потрібно розпочати з підготовки інгредієнтів. Для цього потрібно розкласти всі сухофрукти по окремих ємностей і ретельно промити. Далі їх треба протримати в теплій воді протягом наступних 10 хвилин, злити воду і промити знову.

Наступним кроком потрібно налити в  каструлю 3 літри води і додати туди сушені яблука. Через 5 хвилин знаходження узвару на середньому вогні, потрібно додати груші, а ще через кілька хвилин —  родзинки та чорнослив. Увесь напій доводимо до кипіння та відразу вимикаємо. Додаємо мед, а далі даємо узвару треба дати трошки охолонути до кімнатної температури.

Узвар з гвоздикою та маком від Євгена Клопотенко

Маковий узвар / фото ілюстративне, iStock

Рецепт унікального рецепта від українського шеф-кухаря Євгена Клопотенко вже став досить популярним серед українців. Він поєднує у собі традиційний смак напою та унікальні нотки гвоздики й маку.

Для приготування узвару за цим рецептом потрібні:

  • 3 літри води;
  • 350 грамів сухофруктів або готовий набір для узвару;
  • 7 або 8 столових ложок меду;
  • 3 бутони гвоздики;
  • 1 столова ложка маку.

Приготування знову розпочинаємо з ретельного промивання сухофруктів під проточною водою. Далі викладаємо їх у велику каструлю та заливаємо 3 літрами води. Варимо на маленькому вогні протягом 30 хвилин під кришкою, аби смак вийшов більш насиченим.

Далі вимикаємо вогонь та додаємо гвоздику і мак, перемішуємо та залишаємо узвар встигати до теплого стану. Далі додаємо мед, перемішуємо та знову чекаємо, поки напій не охолоне до кімнатної температури. 

Узвар з гранатовим соком

Узвар гарно доповнює традиційну кутю / фото ілюстративне, iStock

Незвичайне поєднання суто українського узвару з екзотичним гранатом створює смачне та дуже ароматне диво кулінарії, яке варто подати до столу.

Для приготування напою за цим рецептом потрібно:

  • 3 літри води;
  • 300 грамів сухофруктів;
  • 10 родзинок;
  • 1 склянка гранатового соку;
  • трошки цукру та меленого імбиру.

Знову приготування розпочинаємо з ретельного промивання сухофруктів, після чого кладемо їх у каструлю та заливаємо водою. Доводимо до кипіння, після чого виключаємо вогонь та додаємо жменьку промитих родзинок. Варимо суміш протягом 25-30 хвилин. За 10 хвилин до готовності вливаємо в узвар гранатовий сік, додаємо цукор та імбир.

Далі знімаємо напій з вогню та чекаємо, поки напій не охолоне до кімнатної температури. Рекомендуємо перед подачею процідити узвар, щоб сухофрукти не потрапили до келихів.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Павук, віночок та сушені фрукти: 5 цікавих ідей, як прикрасити дім до Різдва

Різдво — сімейне свято, коли вся родина збирається за одним столом, дарує одне одному подарунки та тепло. Атмосфера святкування з’являється вже під час прикрашання будинку. […]

Ароматний узвар на Різдво: три рецепти українського напою, які прикрасять святковий стіл

Узвар — суто український напій, який має незвичний смак та величезну користь для здоров’я. Наші предки варили його на Різдво, Водохреще, а також на честь […]

14:00, 24.12.2024 Скопіч Дмитро

Пампухи на Різдво: топ 5 рецептів, які можна приготувати вдома

Різдвяна випічка вже багато років є популярним десертом на Різдво. Солодкі пампухи традиційно готують на зимові свята, оскільки вони досить прості та швидкі в приготуванні. […]

Веселий “Шрек” та очікуваний “Minecraft”: п’ятірка мультфільмів, які вийдуть у 2025 році

Окрім цікавих фільмів та серіалів, 2025 рік підготував непоганий подарунок і для поціновувачів мультиплікаційної анімації. Серед них і продовження популярних франшиз, і нові авторські роботи. […]

11:00, 22.12.2024 Скопіч Дмитро

Легко та смачно: три незвичайні рецепти з мандаринами, які варто приготувати на Новий рік

Мандарини — це невіддільна частина новорічних свят, яка вважається їх смаком та ароматом. Цей маленький, але соковитий, цитрус приносить в кожну домівку святковий настрій. Його […]

10:00, 22.12.2024 Скопіч Дмитро