У столиці відкриють зимову ковзанку: ціна та локація

Семаковська Тетяна 13:00, 2 Грудня 2023
Ковзанка / фото ілюстративне

9 грудня на Осокорках планують відкриття зимової ковзанки. Тож маленькі бахмутяни, які проживають у Києві, зможуть відвідати зимову розвагу. Для родин військових буде знижка на квиток.

Про відкриття повідомляє ТРЦ River Mall.

Ковзанка у Києві: ціни

@chykalov.pro.sport Новий рік вже поруч #новийрік #святонаближається #rivermall ♬ All I Want for Christmas Is You – Mariah Carey

Відомо, що ковзанку відкриють 9 грудня в районі Осокорків. Її площа становитиме 1600 квадратних метрів. Ковзанка працюватиме щодня до 28 січня на набережній ТРЦ River Mall. На цій території зроблять містечко з декораціями, де будуть фудкорти, гарячі напої та ялинка.

Ковзанка працюватиме з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 22:00, у вихідні та святкові дні з 10:00 до 22:00. Ціни на один квиток від 370 грн за людину, але години катання не обмежені. Крім того, у ціну входять й ковзани. Якщо ви розраховуєтеся банківською картою MasterCard, то для вас буде знижка 5%, а для власників карт MasterCard від Ощадбанку вона становитиме 10%.

Для військовослужбовців ЗСУ та їхніх родин буде діяти постійна знижка за пред’явленням посвідчення, а 17 грудня вхід на ковзанку зроблять безплатним.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Бахмутський медичний коледж набирає студентів на контракт: чи можуть вступити УБД

Валентина Твердохліб 18:00, 5 Серпня 2026
медичний коледж
Бахмутський медичний коледж / фото сайт навчального закладу

У Бахмутському медичному фаховому коледжі, який у 2022 році релокувався на Полтавщину, триває вступна кампанія. Навчальний заклад вже закрив набір на бюджетну форму навчання, держзамовлення склало 105 студентів. Зараз триває набір на контрактну форму навчання, вступити також можуть учасники бойових дій.

Про вступну кампанію редакції Бахмут IN.UA розповіла директорка коледжу Наталія Красножон.

Вступна кампанія-2026 у Бахмутському медичному коледжі

У Бахмутському медичному фаховому коледжі продовжується вступна кампанія, вона триватиме до 8 вересня і може бути продовжена. Станом на сьогодні до навчального закладу вступили понад 100 студентів. Набір на бюджетні місця завершено, але є можливість вступити на контрактну основу.

“Вступна кампанія триватиме до 8 вересня. Це перша сесія, а може бути і друга додаткова сесія, яка може тривати протягом вересня і розтягнутися до жовтня. Держзамовлення складало 105 місць на всі відділення: і на базі 9 класів, і на базі 11 класів. Ще у нас є 105 місць — це контракт. Маю надію, що зберемо групу-дві”, — розповіла Наталія Красножон.

Вступити до Бахмутського медичного коледжу можуть випускники 9 і 11 класів. Для них доступні такі спеціальності:

  • на основі 9 класів — “Сестринська справа” (професія медична сестра, медичний брат);
  • на основі 11 класів — “Лікувальна справа” (професія фельдшер) і “Сестринська справа”.

Навчання проходить у змішаній формі. Теоретичні заняття відбуваються онлайн. А практика проходить безпосередньо в медзакладах.

“Що стосується практики, виробничої і переддипломної, то наші студенти мають можливість знайти собі базу, де вони зможуть її пройти. Ми допомагаємо скласти договір з цією базою, і вони проходять там практичне навчання”, — розповідає директорка коледжу.

Вступити на навчання до медколеджу можуть і учасники бойових дій. Єдина умова — бути демобілізованим з війська. Оскільки до навчання доступна лише очна форма, яку не можна поєднувати з військовою службою.

“Якщо людина перебуває в лавах ЗСУ, то ми не можемо її прийняти. Якщо ж вона демобілізована, тоді може до нас вступати, і вона матиме пільги, як учасник бойових дій. Але якщо вона продовжує служити, ми не маємо права її прийняти. Не всі коледжі мають право на це. Якщо людина є військовослужбовцем ЗСУ, то його можуть прийняти лише ті навчальні заклади, де є вечірні відділення або заочна форма навчання. У нас же денна, очна форма. Тому на навчання до нас можуть вступити лише демобілізовані УБД”, — розповіла Наталія Красножон.

Як подати документи до Бахмутського медичного коледжу

Вступити на контрактну форму навчання до Бахмутського медичного фахового коледжу можна до вересня. Якщо ви бажаєте вступити, заповніть анкету майбутнього вступника за покликанням. Вона не є підставою для вступу, її мета — збір інформації про абітурієнта.

Нові анкети перевіряють щодня. Коли ваша анкета буде отримана, з вами зв’яжуться фахівці приймальної комісії для роз’яснення подальших кроків.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Загинув керівник пошукового загону “Плацдарм” Олексій Юков зі Слов’янська

Семаковська Тетяна 17:00, 5 Серпня 2026
Олексій Юков / фото Констянтина і Влади Ліберових

5 серпня загинув Олексій Юков зі Слов’янська, керівник пошукового загону “Плацдарм”.

Про це повідомила його дружина Євгенія Калугіна.

Загинув очільник пошукового загону Олексій Юков

Дружина Євгенія Калугіна повідомила у соціальній мережі про загибель свого чоловіка Олексія Юкова. Він був уродженцем Слов’янська та керував українською волонтерською гуманітарно-пошуковою організацією “Плацдарм”.

Загін займається розшуком, ексгумацією та евакуацією тіл загиблих військовослужбовців і цивільних осіб. Робота проходить у зонах бойових дій та на деокупованих територіях. Діяльність волонтерів полягає у пошуку полеглих українських захисників для подальшого повернення їх родинам. Організація також здійснює вилучення тіл загиблих російських військових для поповнення обмінного фонду та збирає особисті речі й ДНК-матеріали для ідентифікації знайдених осіб.

До 2013-2014 років ця пошукова організація досліджувала події Другої світової війни. Згодом загін повністю переорієнтував свою діяльність на роботу з наслідками російсько-української війни.

У 2024 році Олексій Юков ділився з редакцією Бахмут IN.UA особливостями своєї складної роботи з пошуку та ексгумації тіл на деокупованих територіях. За його словами, волонтери стикалися не лише з важким моральним та фізичним навантаженням, але й із постійною загрозою життю через активність російських безпілотників.

Для підтримки власного психологічного стану після важкої роботи він займався тренуваннями з дітьми, навчаючи їх основам першої медичної допомоги.

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Вертеп сценарії Бахмут

Без жорстокості, але з перчинкою: як написати сценарій різдвяного вертепу

Щороку з настанням Різдва тисячі людей чекають у своїх домівках на прихід невеликого мандрівного театру, який прославлятиме Бога через театральні елементи та комічне відображення дійсності. […]

термобілизна на зиму

Готуємося до холодів: як обрати термобілизну розповідають експерти з мережі Gorgany

Термобілизна — важливий елемент одягу зимою, а при ймовірних відключеннях світла в Україні ще й необхідний. Попри поширений міф, що термобілизна зігріває – основним її […]

Гріємося вдома: рецепти чаїв, які легко приготувати

Осінь та зима часто можуть стати викликом для людини, адже далеко не кожен здатний комфортно себе почувати в холодну пору. В такий період не треба […]