У Києві «Янголів Азову» попросили сховатись, бо молодих бізнесменів «злякала військова форма»

Микола Ситник 16:08, 27 Жовтня 2023
Олена Толкачова
Очільниця Патронатної служби «Янголи Азову» Олена Толкачова / фото Фейсбук

У столиці на форумі молодих підприємців «Young Business Club» стався скандал. Організатори попросили представників Патронатної служби «Янголи Азову» покинути захід, бо чоловіків у залі «лякала військова форма».

Про це повідомила очільниця Патронатної служби Олена Толкачова.

Скандал через військову форму

За словами Олени Толкачової, організатори запросили «Янголів Азову» виступити на форумі, щоб познайомити бізнесменів із діяльністю служби, розповісти про підтримку поранених військових та родин загиблих захисників України. Однак через пів години після початку заходу військових виставили за двері.

Ми стикнулися з шокуючою і просто дикою ситуацією, коли до нас через 30 хвилин після того, як ми перебували на цьому заході, підійшла одна з представників організаторів і попросила сховатися десь у кутку, тому що чоловіків, які були на цьому заході, лякає військова форма.

У центрі Києва, у 23-му році, коли йде війна, коли наші хлопці гинуть у найстрашніших боях, коли ми їх ховаємо кожен день, до нас підійшла організатор і попросила покинути захід, бо гостей лякає військова форма. Вибачте, але це гидко!

Олена Толкачова // очільниця Патронатної служби «Янголи Азову»

Після цього представники служби покинули бізнес-форум. Вони додали, що така поведінка і дії організаторів є зневагою до українських військових.

Вибачення

Засновник форуму «Young Business Club» Андрій Остапчук у соцмережі вибачився перед військовими за цю ситуацію. Він додав, що скандал став для клубу «великим уроком».

«Сьогодні ми хочемо вибачитися. Ми приносимо свої вибачення військовим Азову особисто та усім, чиї почуття зачепила ця ситуація. Думка і позиція людини, яка працювала в нашій команді, не є позицією клубу і її учасників. У клубі понад 70 співробітників. Ми постійно працюємо над тим, щоб бути одним організмом і сповідувати єдині цінності. На жаль, це виходить не завжди…Для нас це великий урок. Сподіваємося на ваше розуміння», — написав Андрій Остапчук.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Бійці “Азову” атакували логістичні шляхи окупантів у Донецьку та околицях

Валентина Твердохліб 13:00, 12 Червня 2026
азов
Карта уражень / скриншот

Бійці 41-го полку безпілотних систем Pilum 1-го корпусу НГУ “Азов” атакують логістику російських військ на тимчасово окупованих територіях. Під вогневим контролем українських захисників перебувають дороги в Донецьку та його околицях, якими окупанти перекидають техніку та живу силу.

Про це повідомляють бійці полку Pilum.

Ураження росіян у Донецьку

Оператори 41-го полку безпілотних систем Pilum 1-го корпусу НГУ “Азов” завдають ударів по логістиці російських окупаційних військ на дорогах Донецька та його околиць. Оператори дронів контролюють ділянки доріг між тимчасово окупованими Донецьком, Горлівкою, Зугресом, Старобешевим, Докучаєвськом і Кураховим. Саме цим маршрутом росіяни перекидають живу силу і боєприпаси для забезпечення своїх підрозділів на лінії зіткнення.

На оприлюдненому відео зафіксовано ураження російської техніки в тилу окупантів. Дрони вдарили по вантажівках, тралах та автоцистернах. Кількість ураженої техніки не уточнюється.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Окупанти заявили про розгляд заяв на компенсації від жителів Бахмутського району

Валентина Твердохліб 12:00, 12 Червня 2026
багатоповерхівки, заяви
Знищений житловий квартал у Бахмуті / фото росджерела

Росіяни на окупованій Донеччині звітують про розгляд заяв на компенсації від мешканців Бахмутського району. Втім жодних подробиць про населені пункти і рішення комісії окупанти не повідомляють. Через це в мешканців ТОТ є недовіра до окупантів.

Про це пише Бахмут IN.UA.

Окупанти розглядають заяви на компенсації

Росіяни продовжують робити нові заяви щодо компенсацій мешканцям окупованої Донеччини. За інформацією одного з пропагандистських каналів, цього тижня провели засідання міжвідомчої комісії, під час якого, нібито, розглянули 156 заяв. Всі вони були від мешканців так званого Артемівського муніципального округу. Нагадаємо, що до складу цієї окупаційної адміністративної одиниці входять понад 70 наслених пунктів, серед яких Бахмут, Соледар, Сіверськ і Часів Яр.

Міжвідомча комісія, нібито, розглядає заяви з населених пунктів, де відсутні органи місцевого самоврядування. Більше жодних деталей окупанти не повідомляють. Невідомі ні населені пункти, щодо яких були заяви, ні рішення комісій. Чи справді окупанти розглядати заяви і чи отримали люди обіцяні кошти, невідомо.

Люди вимагають прозорості і відкритої звітності в роботі комісії / скриншот

Нагадаємо, що минулого тижня росіяни звітували про перше засідання комісії, де розглядали справи щодо так званих “закритих” міст. Загалом щодо таких міст, нібито, розглянули 184 заяви. Позитивне рішення, начебто, отримали шестеро людей, їм призначили виплати на загальну суму 12,2 мільйонів рублів (ред. за сьогоднішнім курсом близько 7,4 мільйонів гривень). Та самі мешканці окупованих територій ставлять під сумнів заяви окупантів. Вони стверджують, що не знають реальних випадків отримання компенсацій, а окупаційна влада не уточнює, жителі яких населених пунктів отримали кошти. Через це в людей є недовіра.

Ще влітку 2025 року окупанти звітували про виплату компенсацій 388 мешканцям Бахмута, але ці заяви виявились фейком. Їх спростували самі мешканці окупованої Донеччини

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

азов

Бійці “Азову” атакували логістичні шляхи окупантів у Донецьку та околицях

Бійці 41-го полку безпілотних систем Pilum 1-го корпусу НГУ “Азов” атакують логістику російських військ на тимчасово окупованих територіях. Під вогневим контролем українських захисників перебувають дороги […]

багатоповерхівки

Окупанти заявили про розгляд заяв на компенсації від жителів Бахмутського району

Росіяни на окупованій Донеччині звітують про розгляд заяв на компенсації від мешканців Бахмутського району. Втім жодних подробиць про населені пункти і рішення комісії окупанти не […]

Кредити на відбудову бізнесу після обстрілів: з 1 липня стартує нова програма

З 1 липня малі та середні підприємства, які постраждали від обстрілів, зможуть отримати фінансування на відбудову майна за зниженою ставкою. Нова ініціатива запрацює в межах […]

ветерани
Важливо

Ветерани з Бахмутської громади можуть отримати до 200 тисяч гривень на перший внесок за іпотекою: деталі програми

Бахмутська МВА ухвалила розпорядження Про надання матеріальної допомоги на забезпечення іпотечного кредитування на придбання житлових приміщень. Воно передбачає виділення бахмутянам до 200 тисяч гривень гривень […]

Околиці Костянтинівки поступово переходять під контроль російської армії — DeepState

За минулу добу на території Донецької області загальна інтенсивність бойових дій дещо знизилася. Зафіксовано 86 бойових зіткнень, що на 14 штурмів менше порівняно з попереднім […]