У Дії можна знайти Пункти незламності: як скористатися послугою

Семаковська Тетяна 15:14, 20 Жовтня 2023

Для українців запрацювала нова послуга у застосунку Дія. Відтепер тут можна знайти найближчий до себе Пункт незламності.

Про це повідомляє прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Пункти Незламності у Дії

Примітка. Пункти незламності — це місця, де передбачені тепло, вода, електрика, мобільний зв’язок тощо.

У застосунку Дія можна знайти Пункти незламності та прокласти до них маршрут, й завантажити мапу, яка буде відкриватися навіть без інтернету. Це дасть змогу людям, у разі потреби, отримати доступ до світла, тепла, води чи інтернету.

За словами віце-прем’єр-міністра Михайла Федорова у застосунок потім додадуть можливість ставити оцінку Пунктам незламності.

Карта — інтерактивна. Зможете дізнатися адресу, графік роботи та умови кожного Пункту незламності. А також відфільтрувати за конкретними потребами — чи є інтернет, обігрів, генератор або мобільний зв’язок. Усе зручно й просто.

Михайло Федоров // віце-прем’єр-міністр

Однак, мешканці Донецької, Херсонської, Запорізької та Луганської областей не зможуть скористатися послугою з міркувань безпеки.

Як скористатися послугою?

Мапа є у оновленому застосунку, аби завантажити її треба оновити застосунок. Далі натиснути кнопку «Послуги» й обрати «Пункти незламності».

Оберіть свою область та завантажте мапу й надайте доступ до своєї геолокації. Дія допоможе знайти найближчий пункт. Користувач може не ділитися місцерозташуванням, а знайти вручну осередки.

Читайте також

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

307931211 1137113026906215 6755134223762943490 n 4d2bd

Бахмутяни зможуть у Дії оформити пільгову іпотеку та купити військові облігації

У Міністерстві цифрової трансформації готують до запуску нові послуги та сервіси, які спрощують життя українців. Про оновлення в застосунку Дія розповів Віцепрем’эр-міністр — Міністр цифрової […]

Дія. Підпис

У Дії відповіли, як незрячим людям створити “Дія. Підпис” та навіщо він потрібен

Дія. Підпис — це електронний підпис, який особа можете використовувати для підписання документів онлайн, оформлення послуг у застосунку та на порталі Дія, зокрема він може […]

Заявка в «Дії» на компенсацію за житло

Як подати заявку в «Дії» на компенсацію за житло: покрокова інструкція з фото

Бахмутяни можуть подавати заявку на компенсацію в застосунку «Дія». Його можна завантажити на телефон, ноутбук чи комп’ютер. Заявку необхідно подавати, щоб отримати грошову компенсацію за […]

16:07, 30.08.2023 Микола Ситник