У Чернігові відкриють осередок для бахмутян: що планує Бахмутська міськрада

Семаковська Тетяна 15:52, 21 Вересня 2023
Чернігів/ фото з відкритих джерел

Днями стало відомо, що в місті Чернігів планують виділити приміщення для роботи Бахмутського Управління культури. Про це повідомив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Редакція Бахмут.IN.UA дізнавалася у пресслужби Бахмутської міськради, як працюватиме відділ, а також чим це відкриття буде корисне для бахмутян.

Управління культури з Бахмута матиме філію у Чернігові

Бахмутська міська рада повідомила, що ініціювала звернення до Чернігівської міськради з проханням надати в оренду приміщення для роботи міського Управління культури.

Воно працюватиме за адресою: вулиця Дмитра Самоквасова, будинок 8, за умови позитивного прийняття рішення Чернігівською ОВА.

Попередньо, приміщення, хочуть орендувати на рік на пільгових умовах, оплата складе 1 гривню. У міськраді кажуть, що філію відкриють аби влаштовувати культурні заходи для бахмутян, які проживають у Чернігові. Втім, дати відкриття, як й графіку роботи Управління культури ще немає. Очікують схвалення від Чернігівської ОВА.

Бахмутянам, які проживають у Чернігові пропонують заповнити форму, щоб люди могли отримати гуманітарну допомогу.

За актуальними подіями бахмутяни у Чернігові можуть стежити за посиланням: https://t.me/chernigivzbahmutomyserci

Нагадаємо, що у Львові запрацює простір підтримки бахмутян. У цьому центрі підтримки люди зможуть отримати гуманітарну, психологічну, правову допомогу, пройти навчальні курси та поспілкуватися зі своїми земляками. 

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Парк “Ювілейний” у Краматорську: як виглядала локація у 2024 році

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 13:00, 5 Липня 2025
Парк “Ювілейний” у Краматорську / фото Vlada Guzova

Парк “Ювілейний” у Краматорську — яскравий приклад урбаністичного простору, де природа гармонійно поєднується з архітектурними рішеннями міського середовища. До повномасштабного вторгнення це місце було одним із головних центрів дозвілля містян, а зараз — це можливість відпочити навіть у буремний час для країни.

Детальніше про те, як виглядав парк “Ювілейний” у Краматорську у 2024 році — в матеріалі Бахмут IN.UA.

Парк “Ювілейний” у Краматорську у 2024 році

Парк “Ювілейний” у Краматорську — це приклад сучасного урбаністичного простору, створеного для відпочинку, прогулянок і спільного дозвілля містян. Зараз ця локація стала справжнім символом нескореності української Донеччини, яка продовжує жити навіть попри виклики війни.

Пропонована добірка складається з п’яти фотографій, які опублікувала користувачка Vlada Guzova у Facebook. Усі світлини датовані серпнем 2024 року.

Флагшток в центрі паркової зони / фото Vlada Guzova
Локація й в час війни залишається популярною серед містян / фото Vlada Guzova
Ставок в парку / фото Vlada Guzova
Урбаністичні пейзажі в Краматорську / фото Vlada Guzova

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Світлодарськ до війни: як виглядало місто у липні 2021 року

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 12:00, 5 Липня 2025
Один з житлових будинків у місті / фото Олександр Сотников

До початку повномасштабної війни Світлодарськ був невеликим, але значущим промисловим містом Донеччини з розвиненою енергетичною інфраструктурою. Його серцем залишалася Вуглегірська ТЕС, яка не лише забезпечувала робочі місця, а й визначала ритм життя місцевої громади.

Редакція Бахмут IN.UA згадує, як виглядало місто у липні 2021 року. Публікуємо фото бахмутянина Олександра Сотникова.

Світлодарськ у липні 2021 року

Світлодарськ — це невелике місто в Бахмутському районі, яке мало ключове значення для промисловості всього регіону. Саме тут працювала Вуглегірська ТЕС, яка забезпечувала потреби в електроенергії для всієї Донецької області.

Пропонована добірка складається з семи фотографій, які бахмутянин Олександр Сотников опублікував на своїй сторінці у Facebook. Усі світлини датовані липнем 2021 року.

Вуглегірська ТЕС / фото Олександр Сотников
Водойма біля ТЕС / фото Олександр Сотников
Архітектурна пам’ятка в місті / фото Олександр Сотников
Алея поблизу житлового будинку / фото Олександр Сотников
Паркова зона / фото Олександр Сотников
Житловий масив у Світлодарську, де до війни проживали місцеві мешканці / фото Олександр Сотников

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Чернігів c9bfa

Бахмутянка розповіла, як евакуювалася в Чернігів і відкрила точку з продажу шаурми

Ольга Люліна народилась у Бахмуті. Там її родина розпочала бізнес, відкривши піцерію-бар «Маяк», яку залюбки відвідували місцеві жителі. Водночас підприємиця відкрила в місті невелику ятку […]

13:53, 10.08.2023 Микола Ситник
05 1 e1494862114941 7be9d

На Чернігівщині шукають 13 сімей ВПО, які отримають власні будинки

Український фонд Район#1 спільно з міжнародним фондом Help – Hilfe zur Selbsthilfe збудували 13 будинків в Чернігівській області. Цей проєкт розроблений для забезпечення сімей, які […]

БАХМУТ 4 2 79c65

Зараз ми пишемо для росії вирок: громадська діячка Галина Калініна розповіла, як документують російські військові злочини

Чи можна пробачити росіянам за все те, що вони вчинили й продовжують робити далі під час війни в Україні? Поки пересічні громадяни ухвалюють власне рішення […]