У Чернігові відкриють осередок для бахмутян: що планує Бахмутська міськрада

Семаковська Тетяна 15:52, 21 Вересня 2023
Чернігів/ фото з відкритих джерел

Днями стало відомо, що в місті Чернігів планують виділити приміщення для роботи Бахмутського Управління культури. Про це повідомив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Редакція Бахмут.IN.UA дізнавалася у пресслужби Бахмутської міськради, як працюватиме відділ, а також чим це відкриття буде корисне для бахмутян.

Управління культури з Бахмута матиме філію у Чернігові

Бахмутська міська рада повідомила, що ініціювала звернення до Чернігівської міськради з проханням надати в оренду приміщення для роботи міського Управління культури.

Воно працюватиме за адресою: вулиця Дмитра Самоквасова, будинок 8, за умови позитивного прийняття рішення Чернігівською ОВА.

Попередньо, приміщення, хочуть орендувати на рік на пільгових умовах, оплата складе 1 гривню. У міськраді кажуть, що філію відкриють аби влаштовувати культурні заходи для бахмутян, які проживають у Чернігові. Втім, дати відкриття, як й графіку роботи Управління культури ще немає. Очікують схвалення від Чернігівської ОВА.

Бахмутянам, які проживають у Чернігові пропонують заповнити форму, щоб люди могли отримати гуманітарну допомогу.

За актуальними подіями бахмутяни у Чернігові можуть стежити за посиланням: https://t.me/chernigivzbahmutomyserci

Нагадаємо, що у Львові запрацює простір підтримки бахмутян. У цьому центрі підтримки люди зможуть отримати гуманітарну, психологічну, правову допомогу, пройти навчальні курси та поспілкуватися зі своїми земляками. 

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Чернігів c9bfa

Бахмутянка розповіла, як евакуювалася в Чернігів і відкрила точку з продажу шаурми

Ольга Люліна народилась у Бахмуті. Там її родина розпочала бізнес, відкривши піцерію-бар «Маяк», яку залюбки відвідували місцеві жителі. Водночас підприємиця відкрила в місті невелику ятку […]

13:53, 10.08.2023 Микола Ситник
05 1 e1494862114941 7be9d

На Чернігівщині шукають 13 сімей ВПО, які отримають власні будинки

Український фонд Район#1 спільно з міжнародним фондом Help – Hilfe zur Selbsthilfe збудували 13 будинків в Чернігівській області. Цей проєкт розроблений для забезпечення сімей, які […]

БАХМУТ 4 2 79c65

Зараз ми пишемо для росії вирок: громадська діячка Галина Калініна розповіла, як документують російські військові злочини

Чи можна пробачити росіянам за все те, що вони вчинили й продовжують робити далі під час війни в Україні? Поки пересічні громадяни ухвалюють власне рішення […]