Росіяни просунулися на північ від Бахмута: де саме

Семаковська Тетяна 09:42, 7 Листопада 2023
Воїни за роботою / Генштаб

Російські війська продовжили наступ на Бахмутському напрямку 6 листопада і досягли підтвердженого просування. Геолокаційні відеозаписи, опубліковані 6 листопада, показують, що російські війська здійснили незначне просування вздовж дороги біля Васюківки, це близько 12 кілометрів на північ від Бахмута.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Росіяни просуваються

Українські джерела і кілька російських джерел стверджували, що російські війська досягли успіхів біля Берхівського водосховища, це безпосередньо на північний захід від Бахмута.

Деякі джерела повідомляють, що окупанти контролюють все водосховище, а деякі — що лише контролюють південний берег. Водночас військовий з Бахмутського напрямку вчора, 6 листопада повідомив, що наші війська відбили посадку, яку загарбники недавно захопили під Берхівським.

Бої за Бахмут / Інститут вивчення війни

Інститут вивчення війни поки що не спостерігав візуального підтвердження ймовірних російських успіхів в районі Берхівки. Російські джерела почали розповсюджувати кадри, на яких, за повідомленнями, видно, як елементи російської 58-ї бригади спеціального призначення ведуть бойові дії поблизу Бахмута.

Джерело, пов’язане з російським БАРСом (бойовий армійський резерв країни) стверджує, що російські війська успішно відтісняють українські сили з позицій між Кліщіївкою та Андріївкою.

На Бахмутському напрямку наші воїни відбили 5 атак противника біля Богданівки та Хромового Донецької області. Також ворог безуспішно намагався відновити втрачене положення в районі Андріївки. Своєю чергою, Сили оборони України продовжують штурмові дії південніше Бахмута Донецької області, завдають ворогу втрат у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Штурм З підрозділ рф

“М’ясні атаки”: окупанти обурені втратами у підрозділі Шторм-Z

На заміну ПВК “Вагнер” російське Міністерство Оборони створило нові підрозділи з ув’язнених, ці військові частини отримали назву Шторм-Z. Засудженим росіянам, які записалися до лав новоствореної […]

Дрон-камікадзе

“Наш рух поки зупинився”, — Бахмутський демон про наступ

Ситуація довкола Бахмута складна. Російські військові оглядачі стверджують, що позиційні бої тривають на північний захід від Бахмута в районі сіл Берхівка, Васюківка та Оріхово-Василівка. У […]

Берхівка

“Працювати з ними не легко”: у рф скаржаться на атаки ЗСУ біля Берхівки

Село Берхівку росіяни називають “важливим стратегічним пунктом”, де дислокуються їхні Іванівські десантники (331-й полк Свірської 98-ї дивізії ПДВ, який перебував в Іваново). Окупанти скаржаться, що […]