“М’ясні атаки”: окупанти обурені втратами у підрозділі Шторм-Z

Семаковська Тетяна 10:33, 31 Жовтня 2023

На заміну ПВК “Вагнер” російське Міністерство Оборони створило нові підрозділи з ув’язнених, ці військові частини отримали назву Шторм-Z. Засудженим росіянам, які записалися до лав новоствореної частини, пообіцяли амністію та 2 200 доларів на місяць. Втім, як виявилося, Шторм-Z отримав не гроші та дострокову свободу, а славу гарматного м’яса.

Про це з посиланням на російський військових оглядачів повідомляє Інститут вивчення війни.

Піхота без підтримки артилерії

Російські війська продовжують використовувати штурмові підрозділи “Шторм-Z”, сформовані переважно з полонених, у лобових атаках.

Речник оперативно-таврійського угруповання полковник Олександр Штупун заявив 30 жовтня, що російські війська готуються до “м’ясних атак” під Авдіївкою і тренують штурмові підрозділи “Шторм-Z” для майбутніх штурмів без екіпірування.

Підтверджують факт “м’ясних атак” й самі росіяни. Наприклад, один із солдатів рф, який служить на авдіївському напрямку, стверджував, що “м’ясні атаки” — це коли російські піхотні сили атакують без артилерійської підтримки.

Ще одне джерело рф повідомило, що штурмові загони “Шторму-Z” на авдіївському напрямку і на південному фланзі Бахмута часто знищуються після кількох днів активних дій і в середньому втрачають від 40 до 70% особового складу.

Відомо, що підрозділи “Шторму-Z” часто вводяться в бій до проведення розвідки або встановлення зв’язку з сусідніми підрозділами і, як правило, намагаються евакуювати своїх поранених без артилерійського прикриття, а це призводить до більших втрат.

Оглядачі військових дій у рф зазначають, що такі фактори призводять до того, що підрозділи “Шторму-Z” перетворюються на “сміття”, так і не досягнувши значних результатів.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

DSC03044 1 5d044

Бахмут. Безлюддя’2022. Квітень (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Яким Бахмут побачив мешканець міста, фотохудожник Олександр Дяченко – читайте та дивіться у фоторепортажі.  

Дрон-камікадзе

“Наш рух поки зупинився”, — Бахмутський демон про наступ

Ситуація довкола Бахмута складна. Російські військові оглядачі стверджують, що позиційні бої тривають на північний захід від Бахмута в районі сіл Берхівка, Васюківка та Оріхово-Василівка. У […]

САУ Сил оборони

«ЗСУ дійшли до залізниці та тримають під вогневим контролем трасу Бахмут-Горлівка», — військовий експерт

Російська окупаційна армія намагається втримати в своїх руках Бахмут та відсунути від нього Сили оборони України. ЗСУ повільно просуваються вперед на південь від міста-фортеці та, […]

11:36, 17.10.2023 Микола Ситник