Родини загиблих військовослужбовців з Бахмута можуть отримати грошову допомогу

Семаковська Тетяна 15:41, 6 Вересня 2023

Сім’ї загиблих, померлих учасників АТО, ООС, захисників та захисниць України з Бахмутської територіальної громади можуть отримати грошову допомогу з бюджету мерії.

Про це повідомляє Центр Підтримки бахмутян у Полтаві

Як отримати допомогу?

Родини загиблих учасників бойових дій з Бахмутської громади отримають грошову допомогу. Мова йде про 5 тисяч гривень, кошти видаватимуть один раз на рік. Щоб отримати кошти потрібно надіслати на пошту [email protected] такі документи:

  • заяву про надання матеріальної допомоги та фото або скан-копії наступних документів:
  • паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу;
  • реєстраційного номера облікової картки платника податків (для громадян, які через свої релігійні переконання не мають реєстраційного номера облікової картки платника податків – копія сторінки паспорта з відповідною відміткою);
  • довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб);
  • посвідчення члена сім’ї загиблого (померлого);
  • письмової згоди в довільній формі про виплату матеріальної допомоги уповноваженому представнику сім’ї від інших членів сім’ї;
  • реквізитів особистого поточного рахунку заявника, відкритого у відповідній  банківській установі (ПриватБанк, ПУМБ, Райффайзен Банк, Сенс Банк або Ощадбанк, якщо рахунок було відкрито на території Донецької області).

Якщо у Вас залишилися питання, то за додатковою інформацією можна звернутись за телефонами 095-498-76-15, 050-540-27-59.

Читайте також: Як громадам порозумітися з ВПО: поради психологині

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

В Україні вперше запустили мережу 5G в тестовому режимі

Валентина Славінська Славінська Валентина 16:00, 27 Травня 2024
Інтернет-зв’язок / фото ілюстративне

Vodafone та Nokia провели перший в Україні 5G-телеміст між Івано-Франківськом, Києвом та Гельсінкі, продемонструвавши роботу інноваційної мережі нового покоління.

Про це повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Впровадження нових технологій

Тестові майданчики 5G були розгорнуті на території інноваційного центру “Промприлад” в Івано-Франківську та в київському офісі Vodafone. Це перші в Україні локації, де нова мережа стала доступною не лише на демонстраційному обладнанні.

“Ми маємо розвивати інновації та наздоганяти світ, навіть попри повномасштабну війну”, – наголосив Віцепрем’єр-міністр з інновацій Михайло Федоров під час виступу на Action Forum 2024 в Івано-Франківську.

Переваги 5G

Під час першого тестування 5G було досягнуто швидкості завантаження даних 1508 Мбіт/с. Це втричі більше теоретичного максимуму 4G та до 5 разів швидше за реальні показники у чинних 4G-мережах України.

Розгортання повноцінної 5G-мережі дозволить значно підвищити швидкість мобільного інтернету для українських користувачів.

Vodafone планує продовжувати тестування 5G та готується до масштабного впровадження цієї технології в Україні.  Розвиток 5G в Україні важливий з огляду на плани ЄС покрити нею всі міста та основні транспортні шляхи до 2025 року. 

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Виплати ВПО: чи можуть їх отримувати українці, які повторно евакуювалися

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 15:00, 27 Травня 2024
Гроші для ВПО / фото ілюстративне

Через війну, яку розпочала рф, багато українців були змушені покинути свої домівки та стати внутрішньо переміщеними особами. Цей статус  гарантує можливість отримувати грошову допомогу від держави. Проте виникає питання: а чи можуть ті, хто повторно евакуюється із небезпечних регіонів Харківщини та інших населених пунктів України, поновити виплати ВПО.

Відповідь надала пресслужба Мінреінтеграції.

Допомога повторно евакуйованим ВПО

За словами віцепрем’єр-міністерки Ірини Верещук, особи, які спершу евакуювалися на Харківщину, а тепер змушені робити це повторно, можуть поновити статус внутрішньо переміщених осіб та оформити виплати від держави. Аналогічну процедуру можуть пройти й інші ВПО, які повторно евакуюються в інші міста країни.

Як поновити статус ВПО

Для того, щоб відновити статус ВПО та знову почати отримувати грошову допомогу від держави, потрібно звернутися до ЦНАПу або іншої установи Управління соціального захисту населення у громадах, що приймають переселенця. 

Грошова допомога для ВПО призначається на шість місяців та становить:

  • 2000 гривень на місяць для дорослих;
  • 3000 гривень на місяць для дітей і осіб з інвалідністю.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

гуманітарна допомога

Де бахмутяни можуть отримати допомогу в Кропивницькому?

Для бахмутян працюють Центри Підтримки у великих містах країни. Заступник мера Олександр Марченко раніше пояснював, що відкрити у кожному місті осередок для місцевих, на жаль, […]

Українці в Польщі можуть отримати психологічну допомогу від БФ “Право на Захист”

Благодійний фонд “Право на захист” відкрив представництво у Варшаві. Відтоді українці, які внаслідок війни знайшли прихисток у Польщі, отримали можливість отримувати безоплатну фахову підтримку, зокрема, […]

16:00, 15.02.2024 Микола Ситник
мама з дитиною

Бахмутяни, які проживають у Київській області можуть отримати грошову допомогу від Німеччини

Внутрішньо переміщені особи, які проживають у Київській області можуть отримати грошову допомогу від уряду Німеччини протягом 4 місяців. Для цього потрібно заповнити анкету, згодом обрані […]