Різдвяне диво в Кременчуці: благодійники подарували малечі з Бахмута святковий настрій

Микола Ситник 15:32, 28 Грудня 2023
Святкова зустріч
Подарунки для дітей бахмутян / фото Ольги Богданової

Сьогодні 85 дітей бахмутян, які мешкають у Кременчуці Полтавської області, отримали солодкі та корисні новорічні подарунки. Справжнє різдвяне диво для малечі влаштували гравці хокейного клубу “Кременчук” та благодійний фонд “Горобчик”.

Про це редакції розповіла педагогиня Бахмутської школи мистецтв Ольга Богданова.

Свято для маленьких бахмутян

За словами вчительки, справжнім чарівником для дітей з Бахмута став капітан хокейного клубу “Кременчук” і співзасновник благодійного фонду “Горобчик” Віталій Лялька. Жінка пригадала, що бахмутяни вже майже рік спілкуються з хокейною командою, яка їх підтримує. До слова, минулого року спортсмени неодноразово запрошували переселенців безоплатно кататися на льодовищі.

Рік тому я випадково познайомилась із дружиною одного з хокеїстів. Це краматорська команда, яка евакуювалася сюди, в Кременчук. Їхній капітан Віталій просто неймовірно щира і добра людина. Він небайдужий до наших дітей, до нашої ситуації, до бахмутян. Днями нам запропонували зібрати дітей, щоб подарувати їм святковий настрій. Ми, звісно, погодились,

розповіла // Ольга Богданова

Напередодні бахмутяни зібрали списки дітей, які мали можливість приїхати на дружню зустріч. Урочисте вручення подарунків пройшло у конференц-залі місцевого готелю “Кремінь”.

Бахмутяни
Бахмутяни з подарунками / фото Ольги Богданової

За словами Ольги Богданової, загалом новорічні подарунки отримали 85 діток. Не всі з них могли відвідати свято особисто, тому солодощі передали через батьків.

“Це солодкі подарунки, акварельні, гуашеві фарби, планшетки для дівчаток, для хлопчиків, для більш дорослих діток. Діти дуже задоволені, батьки не менш задоволені. І від того, що сьогодні було з цукерками і на льодовій арені. Це щирі посмішки. Вдячні всім, хто зробив цей день щасливим”, — додала вчителька.

Зазначимо, що найближчим часом хокеїсти “Кременчука” чекатимуть родини бахмутян на катання на льодовищі.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Парк “Ювілейний” у Краматорську: як виглядала локація у 2024 році

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 13:00, 5 Липня 2025
Парк “Ювілейний” у Краматорську / фото Vlada Guzova

Парк “Ювілейний” у Краматорську — яскравий приклад урбаністичного простору, де природа гармонійно поєднується з архітектурними рішеннями міського середовища. До повномасштабного вторгнення це місце було одним із головних центрів дозвілля містян, а зараз — це можливість відпочити навіть у буремний час для країни.

Детальніше про те, як виглядав парк “Ювілейний” у Краматорську у 2024 році — в матеріалі Бахмут IN.UA.

Парк “Ювілейний” у Краматорську у 2024 році

Парк “Ювілейний” у Краматорську — це приклад сучасного урбаністичного простору, створеного для відпочинку, прогулянок і спільного дозвілля містян. Зараз ця локація стала справжнім символом нескореності української Донеччини, яка продовжує жити навіть попри виклики війни.

Пропонована добірка складається з п’яти фотографій, які опублікувала користувачка Vlada Guzova у Facebook. Усі світлини датовані серпнем 2024 року.

Флагшток в центрі паркової зони / фото Vlada Guzova
Локація й в час війни залишається популярною серед містян / фото Vlada Guzova
Ставок в парку / фото Vlada Guzova
Урбаністичні пейзажі в Краматорську / фото Vlada Guzova

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Світлодарськ до війни: як виглядало місто у липні 2021 року

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 12:00, 5 Липня 2025
Один з житлових будинків у місті / фото Олександр Сотников

До початку повномасштабної війни Світлодарськ був невеликим, але значущим промисловим містом Донеччини з розвиненою енергетичною інфраструктурою. Його серцем залишалася Вуглегірська ТЕС, яка не лише забезпечувала робочі місця, а й визначала ритм життя місцевої громади.

Редакція Бахмут IN.UA згадує, як виглядало місто у липні 2021 року. Публікуємо фото бахмутянина Олександра Сотникова.

Світлодарськ у липні 2021 року

Світлодарськ — це невелике місто в Бахмутському районі, яке мало ключове значення для промисловості всього регіону. Саме тут працювала Вуглегірська ТЕС, яка забезпечувала потреби в електроенергії для всієї Донецької області.

Пропонована добірка складається з семи фотографій, які бахмутянин Олександр Сотников опублікував на своїй сторінці у Facebook. Усі світлини датовані липнем 2021 року.

Вуглегірська ТЕС / фото Олександр Сотников
Водойма біля ТЕС / фото Олександр Сотников
Архітектурна пам’ятка в місті / фото Олександр Сотников
Алея поблизу житлового будинку / фото Олександр Сотников
Паркова зона / фото Олександр Сотников
Житловий масив у Світлодарську, де до війни проживали місцеві мешканці / фото Олександр Сотников

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Парк “Ювілейний” у Краматорську: як виглядала локація у 2024 році

Парк “Ювілейний” у Краматорську — яскравий приклад урбаністичного простору, де природа гармонійно поєднується з архітектурними рішеннями міського середовища. До повномасштабного вторгнення це місце було одним […]

13:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро
Фоторепортаж

Світлодарськ до війни: як виглядало місто у липні 2021 року

До початку повномасштабної війни Світлодарськ був невеликим, але значущим промисловим містом Донеччини з розвиненою енергетичною інфраструктурою. Його серцем залишалася Вуглегірська ТЕС, яка не лише забезпечувала […]

12:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро

Правила перевезення домашніх тварин за кордон: про що варто пам’ятати українцям

Вивезення домашніх тварин за кордон — це не просто поїздка з улюбленцем, а чітко регламентована процедура, яку обов’язково слід пройти. Без належних документів, щеплень і […]

11:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро
Фоторепортаж

Васюківка до війни: як виглядало селище у серпні 2019 року

Васюківка — затишне й мальовниче село Бахмутського району, яке до війни було справжнім куточком спокою та гармонії. Воно розташоване поблизу ботанічного заказника Палімбія, що створювало […]

10:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро
Історії

“Бахмут — це не тільки шампанське і троянди”: бахмутянка розповіла про унікальне алебастрове ремесло

Бахмутянка Олена Голубцова — носійка рідкісного ремесла, яке сьогодні майже забуте. Алебастрову ліпнину, декоративний елемент інтер’єрів, її родина почала виготовляти ще в 1930-х роках. Тоді […]