Дошкільні заклади освіти Бахмута продовжують працювати. З вихованцями займаються онлайн, а також проводять для них очні заходи в осередках підтримки бахмутян. Відвідувати бахмутські дитсадки продовжують і діти, які наразі проживають за кордоном.
Як організована робота бахмутських дитячих садків, редакції “Бахмут IN.UA” розповіла заступниця начальника Управління освіти Бахмутської міської ради Анна Артюхіна.
Дитячі садки Бахмута, як працюють
Дошкільні заклади освіти Бахмута частково продовжують свою роботу. Наразі із 20 дитячих садочків працюють 10. Вихователі навчають дітей за сімейною формою з використанням дистанційних технологій.
“Складається розклад синхронних і асинхронних занять. Для цього проводиться опитування батьків, щоб розробити зручний для них розклад, адже батьки теж присутні на заняттях. Потім призначаються заняття на платформі, якою дітям зручно користуватися, здебільшого це Google Meet. Всі заняття проводяться в дистанційному форматі. А у дні, коли в дітей асинхронне навчання, виставляються консультації, цікаві ігри, пізнавальний матеріал відповідно до їхнього віку”, — зазначає Анна Артюхіна.
На сьогодні в бахмутських дошкільних закладах освіти навчаються 861 вихованець. Близько 190 з них — діти, які наразі проживають за кордоном.
Бахмутські дитячі садки продовжуватимуть працювати в дистанційному форматі. Адже релокувати заклади для організації очного або змішаного формату роботи неможливо.
“На жаль, для закладів загально-середньої та дошкільної освіти немає умов, щоб ми могли релокуватися. Тому що нам потрібна будівля з укриттям, щоб ми могли працювати в очному або змішаному форматі. Наразі, наскільки я знаю, не лише в Бахмутській громаді, а й по Донецькій області немає релокованих закладів загально-середньої чи дошкільної освіти”, — повідомила заступниця начальника Управління освіти Анна Артюхіна.
Заходи для дошкільнят з Бахмута
Для дітей також проводять офлайн-зустрічі. Вони відбуваються в центрах підтримки “З Бахмутом у серці” у семи містах:
- Дніпро;
- Київ;
- Жовті Води;
- Кривий Ріг;
- Полтава;
- Одеса;
- Харків.
Заняття для школярів і дошкільнят на цих освітніх локаціях проводять щомісячно.
“У цих семи містах працюють освітні локації на базі осередків підтримки бахмутян. Там і для дошкільнят, і для школярів проводяться заходи, консультації та зустрічі в очному форматі. Також у нас є такий формат як “День директора”, на якому збираються керівники закладів дошкільної освіти і проводять зустрічі з батьками — розповідають про роботу, роз’яснюють турбуючі питання, надають необхідні консультації. А загалом на цих освітніх локаціях щомісяця проводяться один, два, а то і три заходи для дітей, залежно від того, який місяць”, — каже Анна Артюхіна.
Раніше редакція “Бахмут IN.UA” розповідала як зараз працюють бахмутські школи. Цього навчального року з 12 бахмутських шкіл працюють 8. Як школи організували роботу, читайте в нашому матеріалі.
Читайте також:
- Освіта для всіх: як школярам долучитися до безкоштовних уроків від “Навчай для України”
- Нова шкільна програма “Захист України”: чи працює вона в бахмутських школах
- Грошова допомога для дітей до Дня Святого Миколая у Вінниці: деталі нової ініціативи
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!