Професійні та учбові гітари — принципова різниця та найважливіші нюанси

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 16:06, 25 Червня 2024
Гітара / фото ілюстративне

Описати те, чим відрізняються професійні та учбові гітари, можна лише одним словом і це – якість. Якщо фахівцю і досвідченому музиканту очевидно, що саме криється за цим поняттям, то початківцям та аматорам потрібно більше інформації, аби більш обізнано підходити до вибору інструмента та орієнтуватися в реаліях ринку. Короткий гайд від фахівців інтернет-магазину Музлайн допоможе вам у цьому. 

Професійні гітари / фото Музлайн

Різні грані якості 

Щоб розрізняти якісні критерії у відношенні до гітар, музиканту у першу чергу потрібен практичний досвід. Все, що залишається без нього, – це спиратися на інформацію від спеціалістів і технічні дані, які надає виробник інструментів. Але якщо перед покупцем стоїть першочергова задача зорієнтуватися в асортименті та його відмінностях, починати варто з: 

  • розуміння різниці між критеріями якості для професійних та учбових інструментів; 
  • усвідомлення принципів ціноутворення, чому одні гітари дорожчі, а інші дешевші; 
  • власного уявлення про потреби та очікування від гітари. 

Якісна учбова гітара, як правило, не має проблем зі строєм та акустичними та динамічними властивостями — це інструмент, який демонструє більш-менш рівне та збалансоване звучання, зручну конструкцію та більш доступну вартість. В нормі подібні моделі виготовляються на заводах конвеєрним способом та проходять ретельний контроль якості. Це хороший варіант для зовсім початківців або музикантів, які віддають перевагу грі вдома і не мають серйозних виконавських амбіцій. 

Професійні гітари впадають в очі перш за все своєю приголомшливою вартістю, за якою, як правило, стоять: 

  • виключна якість звучання; 
  • унікальний дизайн; 
  • цінні матеріали та робота майстра. 

В капіталістичних умовах такі гітари також виготовляються конвеєрним способом, але набагато меншими партіями та з використанням ручної роботи та експертної оцінки якості з суворими критеріями відбраковки неліквідних інструментів. 

Гітари / фото Музлайн

Найважливіший критерій вибору інструмента між учбовим та професійним — це власні уподобання музиканта, його очікування та потреби щодо можливостей конкретної гітари. Фахівці інтернет-магазину Muzline радять починати з відеообзорів інструментів, яких більш ніж достатньо в мережі і поступово переходити до тестування моделей, що особливо сподобалися на власному досвіді. Це, звичайно, потребує багато часу, але особливо якщо ви схильні вибрати професійну модель або потребуєте саме такої гітари, то краще витратити більше спроб на пошуки, аніж заплатити за велике розчарування.

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Фейки: більшість українців виїхала та 17% населення підтримують Зеленського

Лідія Гук Гук Лідія 12:00, 23 Червня 2024
Колаж Бахмут IN.UA

Одна з найбільших тем для створення та поширення фейків від рф — про Президента України Володимира Зеленського. Кремль не залишає потуг висвітлити його як нелегітимного очільника країни, що продовжує виконувати обов’язки глави держави незаконно. Цього разу пропагандисти роздувають тему втоми та відсутність підтримки українцями Зеленського.

Фейк: Зеленському довіряють лише 17% українців

Від 14 червня мережею поширюється відео, на якому німецький депутат Маттіас Мосдорф у своїй промові говорить про те, що нібито лише 17% українців довіряють Зеленському. За його словами, такий низький відсоток через продовження Україною бойових дій.

Однак,  це — фейк. Президенту України довіряє більша частина населення. Результати опитування від Київського міжнародного інституту соціології, проведеного в кінці травня, показали: сімдесят відсотків українців вважають, що Володимир Зеленський має залишатися президентом до кінця воєнного стану. Не згодні з цим лише 22%. Відтак, переважна більшість українців підтримують Зеленського і вважають, що він повинен виконувати обов’язки глави держави до завершення війни.
Депутат Маттіас Мосдорф від опозиційної партії “Альтернативи для Німеччини” часто виступає з промовами на тему війни в Україні. У його словах завжди фігурують наративи про те, що фінансова підтримка Заходу була і є даремною, оскільки Україна нібито вже програла війну, а санкції проти рф треба скасувати.

Фейк: менша частина корінних українців зараз проживають на території України

19 червня колишній прем’єр-міністр України часів януковича микола азаров на своїй сторінці у Telegram заявив про нібито ще одну причину нелегітимності Володимира Зеленського, як глави держави. Без доказів та джерел інформацій він повідомив, що Зеленський не може представляти інтерес України, оскільки на виборах його обрали саме українці, кількість яких зараз у меншості через війну. 

Допис у Telegram-каналі миколи азарова / скриншот

Попри окупацію росією українських території, велика частина українців перебрались в інші міста під статусом ВПО. Через відсутність умов для достовірного підрахунку, неможливо точно сказати скільки корінних українців зараз перебуває в Україні. Останній такий підрахунок проводився ще у 2001 році.

Читайте також

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Фейк: французька армія готується захопити Одесу

Чорнойван Аліна 12:04, 22 Червня 2024
Ілюстрація Бахмут IN.UA

Проросійський телеграм-канал Донбасс решает поширив інформацію про висадку 60 французьких найманців у порту Одеси та зазначає, що це передує майбутній окупації Одеси французами.

Чому це не відповідає дійсності та чи достатньо у фейкометів «аргументів» щодо достовірності, пояснює редакція Бахмут.IN.UA.

Скриншот допису / Донбасс решает

Що може підтвердити слова про висадку французів у порту?

У пості інформація не підкріплена жодними фото/відеодоказами, немає посилань на надану інформацію. Вказано, що інформатором був так званий учасник проросійського спротиву. Так само без посилання на його заяву в інфопросторі. Відсутні будь-які дані щодо його особи, а також який саме проросійський спротив і хто його засновник.

Як і завжди, фейкомети не лише розповсюджують неправду, так ще й не залишають жодних доказів своїм словам. Відсутність фото/відео матеріалу, а також прямих посилань на інформатора підводять до того, що інформація вигадана, взята “з повітря”.

Історія повторюється?

Пропагандисти додали, що це нібито підготовка до другого вторгнення Франції в Одесу, як це було 106 років тому. Росіяни таким чином посилаються на події Першої світової війни, коли 18 грудня 1918 року французькі війська зайняли Одесу й оголосили, що беруть місто під свою протекцію. Це була частина кампанії з інтервенції військ Антанти та її союзників на теренах колишньої російської імперії для боротьби з більшовиками. Французи пробули в Одесі трохи понад сто днів — до початку квітня 1919 року.

У такий спосіб російські пропагандисти  намагаються відвернути увагу від своїх імперських амбіцій щодо Одеси, переклавши провину на Францію, яка взагалі не претендує на українські землі. Загалом ідея про “французських найманців” на території України вже деякий час не дає спокою росіянам. Франція раніше вже спростовувала заяви рф щодо цього. 

Окрім того, малоймовірною виглядає ситуація, в якій 60 французів в повному спорядженні, як стверджує автор пропагандистського допису, припливає в Україну на трьох катерах. Катер — це невеличке легке судно, яке використовують для переплиття відносно невеликих відстаней. 

Отже, як характерно росЗМІ, вони поширюють інформацію без прямих посилань, а  також без єдиного достовірного факту. Варто завжди перевіряти подібні тези та критично аналізувати.

Читайте також:

  • Фотофейк: в Авдіївці біля пам’ятника воїнам-землякам встановили знак “До росії — 0 км”
  • Росіяни поширюють відео, що компанія Зеленських нібито купила найкрупніше казино у Європі
  • БЕЗПІДСТАВНО: Україна планує обстріляти школи та мирне населення росії, якщо програватиме війну

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Що потрібно знати перед тим, як купити шолом для велосипеда або мото?

Захисної екіпіровки багато, але тієї, що відповідають вашим очікуванням і вимогам, напевно значно менше. Вибір шолома – завдання непросте і дуже делікатне, враховуючи, що це […]

Як обрати надійний банк в Україні та закордоном?

Фінансові новини України та світу зручно переглядати на платформі Rates.fm. Цей агрегатор курсів валют та медіа про фінанси допомагає не тільки відслідковувати вигідний курс для […]

Корм преміум класу для котів: інвестиція в здоров’я і довголіття тварини

Здоров’я кота безпосередньо залежить від якості його харчування. Корм преміум класу забезпечує тварину всіма необхідними поживними речовинами для підтримки енергії, імунітету та загального самопочуття. Інвестуючи […]

Які документи потрібні для виїзду з України на авто

Плануючи поїздку, завжди перевіряйте оновлення щодо умов перетину, адже вони можуть змінюватися залежно від поточної ситуації, зокрема під час воєнного стану або через нові законодавчі […]

10:17, 19.09.2024 Скопіч Дмитро

Як вибрати тонкий ортопедичний матрац: пояснення та поради

Сон на незручному ліжку або дивані — це те, що перешкоджає відновленню сил та може спровокувати серйозні захворювання організму. Щоб цього не допустити потрібно знаходити […]

10:55, 18.09.2024 Скопіч Дмитро