Ексочільник Донецької ОВА, голова Антимонопольного комітету Павло Кириленко вніс за себе заставу в 30,28 мільйонів гривень. Таку суму визначив Вищий антикорупційний суд, як альтернативу перебуванню під вартою.
Про внесення Павлом Кириленком застави повідомляє видання “Суспільне” з посиланням на ВАКС.
Суд над Павлом Кириленком
Павла Кириленка підозрюють у незаконному збагаченні на 56 мільйонів гривень. Обіймаючи посаду голови Донецької ОВА, він набув права власності на 21 об’єкт нерухомого майна та люксовий автомобіль. Все це він зареєстрував на своїх тестя і тещу. Їхніх свідчень суд поки що не слухав.
Вчора, 28 серпня, посадовцю обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у 30,28 мільйонів гривень. При тому, що НАБУ і САП просили призначити 121 мільйон гривень застави.
Щоб не сидіти у СІЗО, Кириленко сам за себе вніс заставу. Наявність у себе статків у 300 тисяч доларів він пояснює продажем малини, яким займається його родина.
Школярі та школярки з Бахмута, які навчаються в 11 класі, можуть пройти безоплатну підготовку до складання Національного мультипредметного тесту (НМТ). Заняття відбуватимуться офлайн у місті Дніпро.
Про це повідомляє осередок підтримки “З Бахмутом у серці. Дніпро”.
Підготовка до НМТ, заняття у Дніпрі
Учні й учениці з Бахмута, які навчаються в 11 класі, можуть записатися на безоплатні заняття з підготовки до НМТ. Уроки будуть присвячені темам з української мови та математики.
Заняття проходитимуть офлайн. З дітьми працюватимуть педагоги бахмутських закладів освіти.
Стартують заняття цієї суботи, 18 січня. Вони проходитимуть щосуботи з 12:00 до 14:00. Адреса: місто Дніпро, вулиця Макарова, 1-Б (освітня локація осередку “З Бахмутом у серці. Дніпро”.
На заняття можуть прийти всі охочі. Відвідування за попереднім записом за телефоном: +380 (50) 817 7422.
З 2022 року в Донецькій області введена заборона на продаж алкоголю. Її встановлено обласною владою спільно з військовим командуванням. Мета обмежень — не допустити скоєння злочинів озброєними людьми.
Як довго триватиме “сухий закон” у Донецькій області, під час брифінгу розповів голова Донецької ОВА Вадим Філашкін.
“Сухий закон” у Донецькій області
На сьогодні в Донецькій області триває заборона на продаж алкогольних напоїв. Ці обмеження мають на меті убезпечити місцеве населення і військових від злочинів під впливом алкоголю.
“Зараз у нас в області залишаються 300 тисяч людей. 2 460 людей — це люди, які підлягають призову до Збройних сил України. Всі решта — це жінки, люди похилого віку, діти. Але при цьому величезна кількість захисників стоять на захисті нашої області. На сьогодні найбільша кількість військових знаходяться саме в нашій. Люди, які знаходяться на передовій, йдуть на відпочинок у більш-менш тилові міста регіону. Це люди з “розгойданою” нервовою системою. Якщо людина буде пити… Скільки таких випадків було — випили по 100 грам люди зі зброєю і ми потім маємо те, що маємо…”, — каже Вадим Філашкін.
“Сухий закон” у Донецькій області діятиме до кінця воєнного стану.
“Поки не завершиться військовий стан, поки не буде нашої перемоги, алкоголю в області не буде. І я розумію, що є деякі підприємці, яким це не подобається”, — зазначив голова Донецької ОВА.
Ввезення алкоголю до Донецької області: як боряться з порушниками
Ввезення алкоголю до Донецької області також заборонене. За дотриманням цих обмежень слідкує поліція і СБУ.
“Було проведено безліч нарад щодо заборони ввезення алкогольної продукції на територію Донецької області. На сьогодні у нас на блокпостах стоять поліцейські, Служба безпеки України, військова служба правопорядку. Всі вони контролюють цей напрямок роботи”, — розповів Вадим Філашкін.
Порушників обмежень затримують правоохоронці. Зокрема, нещодавно у Добропіллі викрили злочинну групу, яка займалася незаконним продажем алкоголю. В її складі були поліцейські і місцевий чиновник.
“Декілька тижнів тому в місті Добропілля була виявлена організована злочинна група, яка займалася незаконною реалізацією алкогольної продукції. На жаль, у цю групу потрапили деякі поліцейські й один з чиновників, який вже звільнений. На нашій робочій зустрічі я говорю всім керівникам військових адміністрацій різних рівнів, всім силовикам: “Алкоголю в області бути не повинно”. Цим ми знищуємо нашу армію зсередини, а ми їм маємо допомагати”, — зазначив Вадим Філашкін.
Школярі та школярки з Бахмута, які навчаються в 11 класі, можуть пройти безоплатну підготовку до складання Національного мультипредметного тесту (НМТ). Заняття відбуватимуться офлайн у місті […]
З 2022 року в Донецькій області введена заборона на продаж алкоголю. Її встановлено обласною владою спільно з військовим командуванням. Мета обмежень — не допустити скоєння […]
У Донецькій області продовжують ремонти доріг попри російський наступ. У 2014 році в регіоні було відремонтовано 240 кілометрів автошляхів. Про ремонт доріг на Донеччині під […]
У Донецькій області продовжують працювати комунальники, попри складну безпекову ситуацію. Комунальні підприємства продовжують надавати людям світло, газ, тепло і воду, а також залучені до оборонних […]
Міський центр допомоги у місті Мукачево видає гуманітарну допомогу переселенкам, які ще не отримали її взагалі. Також допомогу можуть отримати ті люди, які востаннє отримували […]