Main menu

76 95325Костянтин Чаловський – колишній очільник Артемівського ДАІ, учасник  АТО стверджує, що діяв у рамках закону та не перевищував повноважень, перебуваючи на службі,  натомість виписував протоколи на всіх, хто порушував правила дорожнього руху, незалежно від статусу та родинних зв’язків правопорушника. Справу в апеляційному суді будуть розглядати 13 жовтня о 10.00 годині. Чоловік очікує підтримки громадськості.

У 2015 році Костянтин Чаловський затримав водійку, яка порушила правила дорожнього руху, жінка відмовилася надавати документи та виходити із автомобіля, чоловік розбив вікно її машини.

Крім того, колишній поліціянт затримав слідчого міліції, який скоїв ДТП із постраждалими і на момент правопорушення не мав при собі документів та відмовлявся пройти до відділку, Костянтин Чаловський доставив його до відділку, надівши наручники.  Саме за ці справи чоловіку загрожує позбавлення волі терміном 4 роки. Ознайомитись з Апеляційною скаргою Костянтина Чаловського можна у його профілі у Фейсбуці.

У своєму інтерв’ю Громадському медіапорталу «Бахмут IN.UA» Чаловський заявив, що частина доказів проти нього сфабрикована – до справи не долучена медична довідка про огляд слідчого в травматології, відео на стоянці обрізане, а суд не бере до уваги деякі докази на його користь.

У справах, порушених проти нього, Костянтин Чаловський намагається отримати рішення, яке підтверджуватиме, що затримані ним особи чинили спротив працівникові правоохоронних органів.

За час після звільнення і боротьби з порушеннями закону Чаловський близько двадцяти разів звертався до суду, деякі з цих звернень ми висвітлювали:

Как воспользоваться льготным проездом в троллейбусах Бахмута?

Ветеран АТО через суд намерен отменить решение Бахмутского горсовета о введении льготных проездных

Суд отменил положения Регламента Бахмутского горсовета по ограничению посещаемости сессий

Суд обязал полицию проверить решение Бахмуткого горсовета по улице Освободителей Донбасса (Видео)

Апелляционный суд отказался рассматривать дело о признании уволенного начальника артемовской ГАИ потерпевшим (ВИДЕО)

Уволенный начальник артемовской ГАИ считает, что толчком к увольнению ГАИ области стало его письмо к А.Авакову

Начальник артемовского ГАИ, выбивший стекло водителю, заявил, что действовал по закону (ВИДЕО ЗАДЕРЖАНИЯ)

Начальник артемовской ГАИ: бороться с коррупционной системой сложно, но можно (ВИДЕО)