Main menu

unnamed 831d2Джерело Громадського медіапорталу «Бахмут IN.UA» повідомило, що йому запропонували продати свій голос за чинного міського голову. У разі згоди обіцяють заплатити 400 гривень. При цьому не потрібно ніякого підтвердження, лише погодження на внесення у списки, де зазначається прізвище, номер дільниці та телефон.

Гроші обіцяли дати після виборів. Наше джерело з особистих причин не готово поки звертатися у поліцію, ми звернулися до Бахмутського відділку поліції з проханням відкрити кримінальне впровадження та провести перевірку по факту публікації.

Джерело повідомляє, що списки складаються людьми, що працюють на діючих дільницях, не всі бажаючі продати голос в результаті отримують погодження. У списки вносять сотні людей, пропозиції ставлять не лише через близьких знайомих, але й на бюджетних організаціях Бахмута.

Нагадаємо, що Бахмутський відділ поліції вже відкрив кримінальне впровадження по факту перевірки інформації з інтернет ресурсу, де повідомлялося про скупку голосів та використання адмінресурсу.

 

Напередодні у Фейсбуці з’явилися записи декількох розмов, у яких ймовірно буруть участь працівники Бахмутської міської ради. Обговорюється схема «каруселі». Кажуть про те, що в ній беруть участь 40 людей, відповідна кількість машин. За роботу обіцяють плати 500 гривень.

У прес-службі Бахмутського відділу поліції повідомили, що під час моніторингу соцмережі Фейсбук на сторінки одного з користувачів була виявлена відео публікація, повідомлення зареєстровано проводиться перевірка.

Джерело у Часів Ярі повідомляє, що там скуповують голоси не лише виборців, за які дають на багато менше, ніж в Бахмуті - 100-200 гривень, але і членів комісій - територіальних та окружних. За їх згоду працювати на користь певного кандидата дають до 5000 гривень.

Джерела повідомляють, що скупкою голосів виборців і працівників комісій, які давали присягу, займаються представники політичної партії "Опозиційна платформа - За Життя". Кандидат на посаду міського голови від цієї партії Дмитро Верзилов - поки ще чинний депутат Соледарської ОТГ, особисто обходить людей - перевагу віддає громадянам похилого віку - і вручає гроші.