Main menu

IMG 9950 1c83eТака послуга доступна вже з лютого цього року. Механізм оформлення та видачі паспорту нічим не відрізняється від механізму в паспортному столі. З переваг - на прийом можна потрапити навіть в день звернення.

"Процедура видачі закордонних паспортів встановлена Законом і вона єдина. Людина надає такі ж самі документи, є такий же строк оформлення документу - звичайний або строковий, оплата послуги така ж сама, як ми звикли це робити у Державній міграційній службі України. Просто наш відділ - це ще один державний орган, де людина може отримати закордонний паспорт", - розповідає Наталя Чистякова начальник надання адмінпослуг Бахмутської міської ради.

Які потрібно документи для оформлення закордонного паспорту можна почитати тут та на офіційному сайті ЦНАПу.

IMG 9947 5db92IMG 9944 dde09Центр надання адмінпослуг Бахмута має три станції, на яких можна оформити закордонні паспорти

Зараз запис на прийом відбувається за телефоном: 095-202-31-87. Працівник ЦНАПу записує людину в зручний для неї час, і навіть, якщо є вільний час, то можна потрапити у день звернення.

Оплатити за послугу можна під час оформлення паспорту через термінал по банківській карті. Головне - необхідно правильно вказувати дані заявника, бо за помилки він сам несе відповідальність. Доречи, в паспортному столі Бахмута такої послуги і досі немає - оплачувати потрібно заздалегідь.

Поки бажаючих оформити закордонний паспорт у бахмутському ЦНАПі небагато, на це вплинули декілька факторів.

"Станом на 01 липня до нас звернулись 803 особи, 690 людей вже отримали паспорти. Під час карантину була призупинена видача паспортів, закриті КПВВ також зменшили кількість клієнтів. А ось в березні, навпаки, був ажіотаж, бо очікували в'їзд до Росії з закордонними паспортами", - розказує Чистякова.