Main menu

IMG 0591 e1089 fedb6До своїх обов'язків директор приступила з 11 січня, а раніше вона працювала на тій ж посаді у школі №10. Минулий директор покинула роботу зі станом здоров'я.

На сьогоднішній час школа №11 має значні проблеми, пов'язані з ремонтом, і Наталя Дроздова, усвідомлюючи це все одно вирішила прийняти пропозицію і зайняти посаду директора школи №11.

"Майже всі бахмутяни знають про проблеми з ремонтом у школі №11, і учні, і викладацький колектив відчувають дискомфорт у навчальному процесі. Я володію достатнім досвідом у реалізації різних проєктів, була директором у школі №4, потім №10, і можна побачити ті позитивні зміни, які я принесла під час свого керівництва. Тому все це та моє бажання, настрій на роботу, організаційний та стратегічний досвід допоможуть подолати виклики, які стоять не лише перед однією школою, а й у всій системі освіти", - поділилась своїми намірами Наталя Дроздова.

Снимок 8a1c9

Доповнімо, що Наталя Дроздова є також головою Громадської Ради при виконкомі Бахмутської міської ради та членом Виконавчого комітету Бахмутської міської ради.

Директором школи №10 стала Тетяна Бак, заступниця директора та вчитель фізики. До того ж, Тетяна Бак у 2018 році увійшла в ТОП-50 найкращих вчителів премії GLOBAL TEACHER PRIZE UKRAINE .