Main menu

Druzhkivka URBAN FEST запрошує на музичний фестиваль та розважальні майданчики

Третій рік поспіль на Донеччині відбудеться урбаністичний фестиваль. За цей час захід став довгоочікуваним не лише для мешканців Дружківки, а й для сусідніх міст, представники яких охоче приїжджають на урбан фестиваль. Різноманітні спортивні локації, розваги для дітей, фуд-корти і родзинка фестивалю – музична сцена. Все це чекає на містян та гостей Дружківки 16 вересня, у неділю. Місце проведення – стадіон «Машинобудівник», початок о 12.00.

«Подія, що стала традицією. Цей слоган передає суть та роль фестивалю для нашого міста», - розказує Сергій Пронкін, голова громадської організації «Нова Дружківка, команда якої проводить Druzhkivka URBAN FEST. – «Щоразу, плануючи цю масштабну подію, ми прагнемо, аби вона була цікавою та постійно новою для людей. Цьогоріч ми змінюємо локацію, але не змінюємо традиціям. URBAN FEST – це захід для всієї родини».

Хедлайнери Druzhkivka URBAN FEST 2018 гурти SINOPTIK, BAHROMA та Advokaty.

Фестиваль Druzhkivka Urban Fest 2018 виконується в рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

UF A3 02 c5336