“М’ясні” штурми без підтримки бронетехніки: як рф атакує під Бахмутом

Микола Ситник 11:05, 31 Січня 2024
Воїни ЗСУ
Українські артилеристи / фото 92-га ОШБр

На Бахмутському напрямку продовжуються важкі позиційні бої. Водночас окупанти намагаються штурмувати позиції українських захисників на околицях Бахмута, застосовуючи “м’ясні” штурми. Ворог не зважає на втрати особового складу та техніки.

Про це начальник штабу артилерії 4-ої бригади оперативного призначення НГУ “Рубіж”, майор Денис Нагорний розповів у коментарі 24 Каналу.

Бої в районі Бахмута

Майор НГУ повідомив, що під Бахмутом окупаційні війська намагаються продавити підрозділи ЗСУ одразу на кількох ділянках. Йдеться про Білогорівку, Спірне, Залізнянське, Богданівку, а також кліщіївські висоти.

За його словами, на фронті відчутно, що затримується допомога від партнерів. Через це ЗСУ мають менше можливостей для контратак. У таких умовах недостатню кількість боєприпасів компенсують дронами-камікадзе.

Тактика окупантів незмінна — це закидання “м’ясом”, “м’ясні” штурми переважно без підтримки бронетехніки. Багато техніки ворога не встигає доїхати до лінії фронту: її вражає наша артилерія та FPV-дрони. Наразі ресурсів вистачає, щоб вести певні оборонні дії. Однак для наступальних у нас недостатньо ресурсу,

розповів // Денис Нагорний

Начальник штабу артилерії 4-ої бригади оперативного призначення НГУ “Рубіж” додав, що під Бахмутом росіяни продовжують копіювати тактику “вагнерівців”.

“Вони (ред. військове командування рф) не зважають на втрати серед особового складу. Росія велика, ресурсу там багато. Їхнє суспільство навіть не турбується, що в них такі великі втрати”, — підсумував Денис Нагорний.

Мапа боїв поблизу Бахмута
Ситуація в районі Бахмута / інфографіка ISW

До слова, вчора Сили оборони України відбили по всій лінії фронту 88 ворожих штурмів та ліквідували 1090 росіян. На Бахмутському напрямку окупанти 6 разів атакували поблизу Богданівки та Кліщіївки. Нагадаємо, під Бахмутом ЗСУ мали успіхи. Так, Сили оборони відсунули ворога на глибину 500 метрів у напрямку Іванівського.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Парк “Ювілейний” у Краматорську: як виглядала локація у 2024 році

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 13:00, 5 Липня 2025
Парк “Ювілейний” у Краматорську / фото Vlada Guzova

Парк “Ювілейний” у Краматорську — яскравий приклад урбаністичного простору, де природа гармонійно поєднується з архітектурними рішеннями міського середовища. До повномасштабного вторгнення це місце було одним із головних центрів дозвілля містян, а зараз — це можливість відпочити навіть у буремний час для країни.

Детальніше про те, як виглядав парк “Ювілейний” у Краматорську у 2024 році — в матеріалі Бахмут IN.UA.

Парк “Ювілейний” у Краматорську у 2024 році

Парк “Ювілейний” у Краматорську — це приклад сучасного урбаністичного простору, створеного для відпочинку, прогулянок і спільного дозвілля містян. Зараз ця локація стала справжнім символом нескореності української Донеччини, яка продовжує жити навіть попри виклики війни.

Пропонована добірка складається з п’яти фотографій, які опублікувала користувачка Vlada Guzova у Facebook. Усі світлини датовані серпнем 2024 року.

Флагшток в центрі паркової зони / фото Vlada Guzova
Локація й в час війни залишається популярною серед містян / фото Vlada Guzova
Ставок в парку / фото Vlada Guzova
Урбаністичні пейзажі в Краматорську / фото Vlada Guzova

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Світлодарськ до війни: як виглядало місто у липні 2021 року

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 12:00, 5 Липня 2025
Один з житлових будинків у місті / фото Олександр Сотников

До початку повномасштабної війни Світлодарськ був невеликим, але значущим промисловим містом Донеччини з розвиненою енергетичною інфраструктурою. Його серцем залишалася Вуглегірська ТЕС, яка не лише забезпечувала робочі місця, а й визначала ритм життя місцевої громади.

Редакція Бахмут IN.UA згадує, як виглядало місто у липні 2021 року. Публікуємо фото бахмутянина Олександра Сотникова.

Світлодарськ у липні 2021 року

Світлодарськ — це невелике місто в Бахмутському районі, яке мало ключове значення для промисловості всього регіону. Саме тут працювала Вуглегірська ТЕС, яка забезпечувала потреби в електроенергії для всієї Донецької області.

Пропонована добірка складається з семи фотографій, які бахмутянин Олександр Сотников опублікував на своїй сторінці у Facebook. Усі світлини датовані липнем 2021 року.

Вуглегірська ТЕС / фото Олександр Сотников
Водойма біля ТЕС / фото Олександр Сотников
Архітектурна пам’ятка в місті / фото Олександр Сотников
Алея поблизу житлового будинку / фото Олександр Сотников
Паркова зона / фото Олександр Сотников
Житловий масив у Світлодарську, де до війни проживали місцеві мешканці / фото Олександр Сотников

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Парк “Ювілейний” у Краматорську: як виглядала локація у 2024 році

Парк “Ювілейний” у Краматорську — яскравий приклад урбаністичного простору, де природа гармонійно поєднується з архітектурними рішеннями міського середовища. До повномасштабного вторгнення це місце було одним […]

13:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро
Фоторепортаж

Світлодарськ до війни: як виглядало місто у липні 2021 року

До початку повномасштабної війни Світлодарськ був невеликим, але значущим промисловим містом Донеччини з розвиненою енергетичною інфраструктурою. Його серцем залишалася Вуглегірська ТЕС, яка не лише забезпечувала […]

12:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро

Правила перевезення домашніх тварин за кордон: про що варто пам’ятати українцям

Вивезення домашніх тварин за кордон — це не просто поїздка з улюбленцем, а чітко регламентована процедура, яку обов’язково слід пройти. Без належних документів, щеплень і […]

11:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро
Фоторепортаж

Васюківка до війни: як виглядало селище у серпні 2019 року

Васюківка — затишне й мальовниче село Бахмутського району, яке до війни було справжнім куточком спокою та гармонії. Воно розташоване поблизу ботанічного заказника Палімбія, що створювало […]

10:00, 05.07.2025 Скопіч Дмитро
Історії

“Бахмут — це не тільки шампанське і троянди”: бахмутянка розповіла про унікальне алебастрове ремесло

Бахмутянка Олена Голубцова — носійка рідкісного ремесла, яке сьогодні майже забуте. Алебастрову ліпнину, декоративний елемент інтер’єрів, її родина почала виготовляти ще в 1930-х роках. Тоді […]