Monobank відмовиться від карток Mastercard до кінця 2024: в чому причина

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 12:15, 25 Жовтня 2024
Картки Monobank / фото ілюстративне

Monobank вже наприкінці 2024 року відмовляється від карток Mastercard, переходячи на Visa.

Відповідне сповіщення вже почали отримувати власники карток Mastercard у застосунку Monobank.

Чому Monobank відмовляється від Mastercard

Згідно з повідомленням, за останні кілька років суттєво змінилися умови роботи для банківських карток. Mastercard знизив міжбанківську комісію з 1,6% до 0,7%, а податок на прибуток зріс із 18% до 50%.

На фоні цього, як повідомив оператор служби підтримки mono в коментарі для Forbes, Visa запропонувала банку більш вигідні умови співпраці на наступні пʼять років, що дозволить зберегти нинішні стандарти обслуговування клієнтів.

Зазначається, що представники Monobank вже просить власних клієнтів з “чорними” і “білими” картками перейти на платіжну систему Visa. Ті картки Mastercard, які не будуть переведені на Visa, будуть деактивовані до кінця 2024 року.

Як перевипустите картку

Для того, щоб змінити картку на Visa, потрібно зайти в застосунок дія та натиснути “Отримати Visa”. Після цього користувач отримає нову картку з іншим номером, але зі збереженням всіх коштів.

Перевипустити пластикову картку потім можна в налаштуваннях. Її мають доставити безоплатно на відділення “Нової пошти” протягом шести днів з моменту замовлення.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Росія визначила ключову ціль для наступу на Донеччині: яке місто під загрозою

Семаковська Тетяна 09:50, 25 Жовтня 2024
Селидове стало пріоритетним місто для наступу армії рф / карта Deep State

Російські війська штурмують у Селидовому, на південний схід від Покровська. Окупанти стверджують, що просунулися далі в південну і центральну частини Селидового і в поля на північ від селища. У ЗСУ ситуацію в Селидовому описують, як складну.

Більше про ситуацію у Селидовому — читайте в матеріалі.

Селидове, карта

Українські військовослужбовці повідомили, що російські сили контролюють значну частину Селидового, а один український військовослужбовець заявив, що російські сили контролюють приблизно 85 відсотків міста.

Речник Нацгвардії Руслан Музичик не підтвердив ці заяви і відповів, що українські сили намагаються не дати великим російським групам зайняти позиції, досягти міської забудови і просунутися на північні та східні околиці Селидового, в тому числі з боку Михайлівки, наводить дані Інститут вивчення війни.

За словами Музичика північні та східні околиці Селидового є спірними “сірими зонами”, де ЗС стримують просування російських військ навколо Селидового після того, як 21 жовтня російські війська розпочали масовані атаки на місто з півночі, сходу та півдня.

На штурм Селидового кидають підрозділи з Покровського напрямку

Російські війська перекинули військові підрозділи з північного флангу Покровського напрямку для посилення атак на Селидове, перекидають й середні групи для проникнення в околиці Селидового і розглядають захоплення Селидового як першочергове завдання.

Андрій Лисенко, речник АПУ з питань АТО зазначив, що російські війська розпочали піхотні атаки без механізованої підтримки. Ці штурми виявилися ефективними, бо у росіян є більше людей. Крім того, для другої хвилі атак на Селидове російські війська використали краще підготовлені піхотні підрозділи.

Окупанти перекинули різні типи систем радіоелектронної боротьби (РЕБ), щоб перешкодити українським розвідувальним безпілотникам працювати в Селидовому. Й це теж сприяло нещодавньому просуванню російських військ у місті разом з російськими артилерійськими, авіаційними та бомбардувальними ударами.

Очевидно, що російське військове командування зосередилося на захисті міста Селидове за рахунок здатності російських військ підтримувати значний наступ безпосередньо на Покровськ.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

В окупованій Горлівці росіяни затримали жінку, яка допомагала ЗСУ

Семаковська Тетяна 13:35, 24 Жовтня 2024
Жінка, яка затримали представники “днр” / росджерело тасс

У тимчасово окупованій Горлівці, яка під контролем росіян з 2014 року, місцеве населення продовжує чинити спротив. Так звані спецслужби днр затримали жінку, яка допомагала Силам Оборони, передаючи інформацію про дислокацію російських військ.

Про це свідчать росджерела.

Горлівки, новини

Спецслужби псевдореспубліки “днр” затримали мешканку тимчасово окупованої Горлівки, яку підозрюють у шпигунстві на користь України.

Окупанти пишуть, що затримана збирала і передавала українським спецслужбам інформацію про місця дислокації підрозділів міністерства оборони росії. Який вирок загрожує жінці наразі невідомо.

Зазначимо, що перебуваючи на ТОТ варто обережно діяти та дбати про безпеку, якщо ви допомагаєте ЗСУ, нижче надаємо перелік джерел, куди можна повідомляти про дислокацію ворога.

Російська техніка на окупованих територіях та мародери: куди повідомляти?

Чат-бот @stop_marauder_ua_bot, він призначений для збору інформації про мародерів, які розкрадають чуже майно під час війни. Ці дані будуть перевірені та розміщені на створеному СБУ сайті: stopmarauder.com.ua

Чат-бот @stop_russian_war_bot, сюди можна передавати дані про позиції і техніку ворога на окупованих територіях.

Як приєднатися до руху опору на ТОТ?

Для жінок на ТОТ є телеграм-канал “Зла Мавка”. Його організатори ведуть підпільну діяльність, щоб максимально сильно зіпсувати життя російським окупантам на українській землі. Важливо зазначити, що участь в об’єднаннях проти окупантів на ТОТ може бути небезпечною, тому варто робити все максимально обережно, без ризику для себе.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

“Так воскресне і Бахмут”: відеорепортаж з виставки бахмутського майстра з писанкарства Дмитра Денисенка

Дмитро Денисенко — відомий бахмутянин та майстер народної творчості з писанкарства. Він започаткував Музей писанкарства та розвитку народних ремесел, експонати з якого нещодавно представили у […]

18:20, 25.10.2024 Скопіч Дмитро

Омбудсмен України отримав листи військовополонених і списки зниклих безвісти

Уповноважений Верховної ради України з прав людини Дмитро Лубінець побував у Катарі, де зустрівся з міністеркою з питань міжнародного співробітництва в МЗС країни Лолвою Рашид […]

“У нас різне минуле, але точно спільне майбутнє”: що спільного у Нарви та Бахмута

Нарва — невелике прикордонне місто в Естонії з населенням близько 50 тисяч людей. Нарва, як виявилося, має чимало спільного з Бахмутом. Це місто межує з […]

Сонячна площа та дім Котляревського: п’ять цікавих місць Полтави, які варто відвідати кожному

Полтава — старовинне українське місто, яке вважається рідною домівкою для багатьох діячів мистецтва. Це місто зараз є одним головних культурних центрів, який поєднав у собі […]

14:00, 25.10.2024 Скопіч Дмитро

Що смачного можна зробити з яблук: три рецепти, які запам’ятаються надовго

Яблука — це унікальний фрукт, який полюбляють мільйони українців за збалансований смак та загальну корисність для організму. Їх можна їсти у звичайному вигляді, втім повністю […]

13:00, 25.10.2024 Скопіч Дмитро