Цієї суботи, 16 грудня, маленькі бахмутяни можуть відвідати майстер-клас із виготовлення новорічних іграшок. Учасники заходу отримають подарунки у вигляді солодощів.
Про це повідомляє Центр підтримки “З Бахмутом у серці. Кривий Ріг”.
Майстер-клас для ВПО
До виготовлення новорічних іграшок власними руками запрошують приєднатися бахмутян віком 6-12 років. Організатори обіцяють дітям гарний настрій, живе спілкування та солодкі подарунки.
Майстер-клас розпочнеться 16 грудня о 13:00. Центр підтримки “З Бахмутом у серці. Кривий Ріг” розташований за адресою: вулиця Космонавтів, 3.
Умови в пункті тимчасового перебування в Авдіївці / скриншот із росджерел
З 1 червня в росії закривають пункти тимчасового розміщення біженців з України. Щоб люди могли і надалі перебувати там, до російської влади мають звернутися “посадовці днр” з проханням вирішити питання надання житла людям. Втім окупаційна влада не бажає вирішувати цю проблему.
У російських джерелах з’явилась інформація про закриття пунктів тимчасового розміщення біженців. Тут мешкали люди, які самостійно виїхали чи були евакуйовані російськими військовими. Такі пункти працюють на тимчасово окупованих територіях і в росії.
Точного списку ПВР, які закриють з 1 червня, немає. Офіційні джерела рф їх не публікують. Однак, про це розповідають самі мешканці цих пунктів. Ймовірно, людей про це вже попередили.
Мешканці про закриття пункту тимчасового розміщення / скриншот
Вирішити цю проблему має так “влада днр”. Окупаційні посадовці мають звернутися в федеральний центр, щоб вирішити питання з орендою житла, або до “регіонів-шефів”. Втім, вирішувати це питання в “днр” не поспішають.
Повідомлення про закриття пунктів / скриншот
Нагадаємо, що днями окупаційна влада “днр” заявила, що розглядає можливість не відновлювати зруйновані російською армією українські міста, зокрема Бахмут, Авдіївку, Вугледар. Деякі квартали хочуть законсервувати і перетворити на “місця пам’яті про наслідки бойових дій”. Де житимуть мешканці зруйнованих районів, і що буде з тими, хто втратив домівки, окупанти не кажуть.
Скільки можна жити в тимчасовому житлі в Україні
Люди, які евакуювалися до інших регіонів України, можуть отримати різноманітну допомогу. Всім, хто потребує прихистку, надають тимчасове житло, в якому можна мешкати скільки потрібно.
У квітні 2024 року Уряд вніс зміни до Порядку формування фондів житла, завдяки чому урегулював питання щодо недопущення виселення вразливих категорій ВПО із тимчасового житла. Мешкати в тимчасових прихистках родини переселенців можуть до кінця воєнного стану і протягом шести місяців після його скасовування. Виселити їх ніхто не має права.
На початку березня поточного року 40-річний мешканець Костянтинівки вийшов на зв’язок із військовослужбовицею з росії. Чоловік спілкувався з нею через заборонену в Україні соціальну мережу “ВКонтакте”.
Під час листування жінка завербувала чоловіка, він погодився збирати для неї розвідувальну інформацію. Він мав передавати дані про місця дислокації українських військових у прифронтовому місті. Росіянка створила спеціальну електронну пошту, куди агент надсилав листи зі спостереженнями за розміщенням підрозділів ЗСУ у двох мікрорайонах міста. Це тривало близько місяця.
Правоохоронці викрили чоловіка та повідомили про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України). Наразі підозрюваний перебуває під вартою.
З 1 червня в росії закривають пункти тимчасового розміщення біженців з України. Щоб люди могли і надалі перебувати там, до російської влади мають звернутися “посадовці […]
Житель Костянтинівки передавав росіянам розвіддані через електронну пошту, чоловіка підозрюють у державній зраді. Про це повідомляє Служба безпеки України. У Костянтинівці викрили агента рф На […]
Росіяни продовжують публікувати заяви про повне захоплення села Багатир у Волноваському районі. Однак, ця інформація не відповідає дійсності. ЗСУ продовжують тримати оборону населеного пункту. Натомість […]
На Донеччині триває евакуація сімей з дітьми. Наразі в населених пунктах, де ведуться активні бойові дії, перебуває 179 неповнолітніх. Про це під час брифінгу 21 […]
У сучасних реаліях власна квартира або будинок стали розкішшю, однак попит на нерухомість в Україні не зникає. Особливо це актуально для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), […]