Main menu

Купуєш "м'яку лапку" - будуєш притулок для тварин: акція в кінотеатрі "Победа"

Розважальний центр "Победа" перейняв ініціативу бізнесу та запровадив у себе акцію "М'які лапки". Усі кошті, виручені за маленькі наклейки будуть передані громадській організації захисту тварин "Лада" для будівництва та утримання притулку для тварин.

З такою ініціативою до директорки кінотеатру, Вікторії Лещінер звернулись представники руху "Сильні громади", і отримали згоду.

"Ми вирішили підтримати ініціативу громадськості та допомогти волонтерам, які власними силами піклуються за безпритульними тваринами. Дуже приємно, що наші люди так позитивно і активно реагують. Придбають "лапки", пишуть побажання. Наклейки, майже закінчились, тому будемо ще замовляти. Після закінчення акції, порахуємо кошти та переведемо на рахунок громадської організації. На сьогодні, зібрано майже 1000 гривень, хоча акція триває трохи більше тижня" - розповіла Вікторія Лещінер, директорка розважального центру "Победа", депутат міської ради.

IMG 9971 a91aeIMG 9960 6b102Великий стенд, який зовсім нещодавно встановили в холі кінотеатру майже заповнений "лапками".

Дарина та Сергій також придбали "лапки". Вважають такі акції у нашому місті необхідними.

"Моя мати інколи допомагає волонтерам з громадської організації, піклується за тваринами. Я вирішила також долучитись до акції, та допомогти хоча б таким чином" - сказала Дарина. 

IMG 9986 28945

IMG 9977 80363Читайте також: "Помоги другу" - в Бахмуте стартовала акция в поддержку бездомных животных".

Нагадаємо, що з ініціативи руху "Сильні громади" в місті працює клуб "Ефективне місто". Активна громадськість допомагає зоозахисникам "Лади" просуватиме питання щодо будівництва притулку для бездомних тварин в Бахмуті. При цьому Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак пообіцяв, підтримати місцеву ініціативу фінансово. В обласному департаменті екології та природних ресурсів повідомили, що можуть виділити фінанси тільки після наявності проектно-кошторисної документації. Тому збір благодійних коштів, як внесок громади в процес будівництва притулку більш ніж актуальний на даний момент.