Войти
Main menu

Щоб поділитись досвідом, обговорити та зрозуміти наступні кроки для вирішення проблеми безпритульних тварин у Бахмуті, громадськість пропонує зібратись на зустрічі в рамках роботи клубу "Ефективне місто". Зустріч відбудеться 5 жовтня, о 16:00, за адресою: вул. Незалежності, 73, офіс 505. Запрошуються всі охочі.

Громада Бахмуту об'єдналась заради вирішення проблеми безпритульних тварин. Редакція сайту спільно з координаторами руху "Сильні громади" постійно піднімають цю актуальну тему. На сьогодні у місті немає облаштованого місця, де за рахунок коштів місцевого бюджету могли б утримуватись бездомні тварини. Той майданчик, який за власні та кошти небайдужих бахмутчан створили волонтери - жінки з ГО "Лада" потребує багато вкладень. Хоча місцева влада виділила землю на території комунального підприємства, там вкрай необхідне водопостачання та проведення електроенергії.

Щоб більше привернути увагу і громадськості, і представників місцевого самоврядування, спільно знайти дієвий алгоритм вирішення цієї проблеми - прискорити будівництво притулку у місті, а поки, хоча б забезпечити мінімальними ресурсами на діючому майданчику, координатори руху "Сильні громади" запропонували створити клуб "Ефективне місто".

Членами клубу можуть стати усі охочі, членство у клубі є безкоштовним та добровільним. На робочих зустрічах планується напрацювати схему вирішення проблеми, залучати експертів з адвокації, комунікації та проектного менеджменту у вирішенні проблеми безпритульних тварин.

Нещодавно, до Бахмуту приїжджала директорка Львівського комунального підприємства "ЛЕВ", Оксана Кошак, яка поділилась досвідом створення стерилізаційного центру європейського рівня. На лекції були присутні і громадськість, і студенти, і волонтери , і представники місцевої влади. Заступник голови Федір Федоров, сказав, що буде застосовувати методи, які пропонувала Оксана Кошак. 

Пізніше, волонтери ГО АТЗТ "Лада", ГО "Бахмутська Фортеця" та координатори руху "Сильні громади" проводили акцію - прибирали на стерилізаційному майданчику, гуляли з собаками, ремонтували будки, а потім відпочивали зі смачною вечерею та приємним музичним концертом.

Чим більше буде проводитись різних акцій, лекцій, обміну досвідом та інших заходів для привернення уваги до нашої спільної проблеми бездомних собак на вулицях Бахмуту, тим скоріше місцева влада спільно з громадськістю знайде можливості прискорити будівництво та утримання притулку за рахунок місцевого бюджету.

Обговорювати, працювати над проблемою, ділитись досвідом інших міст, застосовувати їх на практиці у своєму місті можна в рамках робочих засідань клубу "Ефективне місто". Тим паче, що на досвіді вирішення однієї проблеми, можна працювати за певним алгоритмом і для вирішення інших проблем громади.

Перше робоче засідання пропонується провести 5 жовтня, о 16:00, за адресою: вул. Незалежності, 73, офіс 505.

Добавить комментарий

Комментируя, просто соблюдайте общественную мораль