Власний трансфер та 3-разове харчування: приватна школа в Києві оголошує грант

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 13:30, 22 Лютого 2024
Грантова програма для дітей від однієї з найкращих приватних шкіл України / фото КМДШ

Мережа київських приватних шкіл Креативна міжнародна дитяча школа (КМДШ) ВСЕСВІТ організовує грантовий конкурс для дітей, що покриває від 25% до 100% вартості навчання. Участь можуть взяти учні 7-9 і 10-11 класів.

Про це повідомила пресслужба мережі шкіл.

Грантова програма для дітей ВПО

Наразі школи мережі КМДШ входять в список найкращих закладів освіти в країні. Вона об’єднує:

 • три школи повного дня (Голосіїв, Осокорки, STEAM);
 • початкові школи Sense й Clever kids;
 • ліцей Гранд.

Всі вони мають вищий рівень Міжнародної акредитації NCPSA (приватна організація, яка займається акредитацією американських приватних шкіл) та вважаються одними з найкращих п’ятизіркових шкіл світу. Учні зможуть отримати знання від спеціалістів та навчитися застосовувати їх у реальному житті. Окрім того, школа працює таким чином, щоб діти навчалися критично мислити.

Наразі представники школи оголосили конкурсну програму на два гранти за програмами:

 • Перші кроки“. Вона передбачає знижку на освітні послуги розміром 25-75% від вартості навчання на один рік для школярів 7-9 класів;
 • Випускник“. Вона розрахована на учнів 10-11 класів на два роки. Можлива знижка на навчання складає від 25% до 100%, тобто до повного покриття вартості навчання.

Як долучитися до конкурсної програми

Зареєструватися на бажану програму можна за посиланням до 31 березня 2024 року. Далі потрібно буде чекати на конкурсний відбір, який відбуватиметься за наступними етапами:

 • оцінювання якості знань з української/англійської мов і математики (до 30 квітня);
 • перевірка відповідності кандидатів вимогам програм, вивчення портфоліо та досягнень (до 10 травня);
 • самопрезентація кандидатів перед конкурсною комісією (до 24 травня).

До 31 травня будуть визначені переможці та оголошені розмір знижки на навчання.

Це наш внесок у майбутнє нашої держави та суспільний обов’язок. У 2023 році гранти отримало 29 дітей. Переконаний, що й цьогорічні гранти стануть першим кроком до здійснення бажань і планів талановитих дітей,

Володимир Козленко. // засновник мережі приватних освітніх закладів КМDШ

Чим особлива приватна школа КМДШ

Київська мережа приватних шкіл КМДШ надає учням поглиблене вивчення шкільних дисциплін. Наприклад, уроки англійської мови проходять таким чином, щоб надавати учням знання рівня С1 (носія мови). Серед унікальних особливостей навчального процесу виділяють впровадження кращих у світі освітніх технологій, серед яких виокремлюють гейміфікацію, тобто навчання шляхом введення ігрових елементів — героя-аватару, можливості змагатися з іншими та розвиватися за допомогою гарних результатів на уроках.

Учні мережі забезпечені 3-разовим збалансованим харчуванням від кваліфікованих кухарів з урахуванням особливостей різних категорій дітей та шкільним трансфером додому за допомогою автобусів “Мерседес”, які курсують за спеціальними маршрутами вранці і ввечері.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Оренда квартир із правом викупу: у Києві запустили нову житлову програму

Микола Ситник 14:00, 17 Лютого 2024
Житло для ВПО
Житло за програмою оренди-купівлі / фото КП “Житло-Інвест”

Столичне комунальне підприємство “Фінансова компанія “Житло-Інвест” запустило міський проєкт придбання житла на доступних умовах “Domivka+. Орендуй та купуй”. Ініціатива передбачає оренду житла в Києві з переважним правом викупу.

Про це повідомляє КП “Фінансова компанія “Житло-Інвест”.

“Domivka+. Орендуй та купуй”: умови програми

Скористатися програмою може кожен охочий. Для учасників бойових дій та членів їхніх сімей, а також для внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на квартирному обліку в Києві (облік громадян, що потребують поліпшення житлових умов), орендна плата буде вдвічі меншою.

Для оренди з можливістю викупу доступні вже збудовані та введені в експлуатацію квартири. Їхня ринкова вартість залишатиметься незмінною протягом усього часу дії договору та фіксованою у гривнях.

Платежі орендаря згідно умов договору:

 • орендна плата — щомісячно;
 • накопичувальний платіж (вартість об’єкта розбивається на кількість місяців згідно договору (максимум 120 місяців) —  щомісячно до 5-го числа;
 • при укладенні Договору оренди сплачується накопичувальний платіж за перший і останній місяці;
 • резерв непередбачених витрат (3%) від вартості квартири — сплачується одноразово при укладенні Договору оренди;
 • страховий платіж (страхування квартири) — сплачується щорічно;
 • комунальні платежі — сплачуються щомісячно відповідно до рахунків.

Доступне житло за програмою “Domivka+. Орендуй та купуй” можна переглянути на сайті Rieltor.ua від ЛУН за посиланням.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Де шукати своїх: 5 цікавих молодіжних місць в Києві

Семаковська Тетяна 15:00, 15 Лютого 2024

kiev g47d4f201f 1920 f664bЧерез війну чимало бахмутян опинилися далеко від дому та звичного укладу життя. На щастя, в кожному місті є певні культурні осередки, де молодь може відпочивати та розвиватися разом. Така ж сама ситуація й в столиці.

Про те, де збирається молодь в Києві та як можна цікаво й корисно провести час у колі однодумців, дізнавайтесь в матеріалі Бахмут IN.UA.

Молодіжні місця у Києві

В столиці налічується не мала кількість місць для відпочинку, але лише декілька з них можна назвати справжніми “перлинами”. Майже всі вони локальні та відомі малій кількості тих, хто проживає в Києві.

Книгарня “Сяйво”

Книгарня “Сяйво”. Фото: Фейсбук

Муніципальна книгарня “Сяйво” — одне з тих місць, яке обожнюють місцеві. В ній можна не тільки почитати книгу, але й випити смачної кави або сходити на багаточислені лекції. Цієї неділі у книгарні, наприклад, відбулася зустріч з Єфремом Лукацьким — фотокореспондентом Associated Press. Або ще: щосуботи в книгарні для усіх, хто має середній та високий рівень знань з української проводять курси з української мови.

Майже всі події є безплатними, організатори просять тільки проходити реєстрацію. Стежити за актуальними можна на сторінці.

ВДНГ

Урбан-парк на ВДНГ. Фото: ВДНГ

ВДНГ — це культове місце, де збираються чимало киян, зокрема молодь. Насамперед ВДНГ презентує себе, як культурно-просвітницький центр та місце проведення міжнародних й національних фестивалів. Саме тут можна знайти рекордну кількість сімейних розваг у столиці.

На території центру працює урбан-парк, де свої навички можуть випробувати як діти, так й дорослі. Осінню на ВДНГ можна приходити, щоб поїсти яблука, а літом та весною радимо завітати в теплицю, яка розміщена на цій території. Крім того, у 16-ому павільйон ВДНГ діє тимчасовий притулок для тварин “Виставковий центр”, працює щодня з 10:00 до 17:00. Всі охочі можуть вигуляти тваринку: 9:00-11:00 та 15:00-17:00.

Планета метеликів

Метелик на ВДНГ. Фото: ВДНГ

На ВДНГ є ще одна цікава локація, яка може вразити — це Планета метеликів. Вона представляє собою єдину в Україні виставку-ферму живих метеликів, яких можна брати на руки та фотографувати. Розміщений цей осередок  в павільйоні 11. По дорозі можна відвідати й оранжерею.

Клуб “Closer”

Творчий простір Closer. Фото: Фейсбук

“Closer” — це техно-клуб у підвалі з численними проходами й тунелями, баром, терасою. Місце унікальне тим, що з початку повномасштабного вторгнення активно допомагало ЗСУ. Гості клубу плели сітки та готували їжу. Вони також організовують різні події. Так, до прикладу, минулого року представникик клубу відзначили Масницю у традиційному українському стилі. Тут влаштовують не просто івенти, а справжні культурні осередки, на яких знайомляться з мистецтвом та світобаченням інших культур й спільнот.

Подивитися актуальні події, які організовує Closer можна за посиланням.

Дикий Театр

Кадр з вистави в Дикому театрі. Фото: Фейсбук

Дикий театр — це незвичайний камерний театр, який приваблює всі вікові категорії власними п’єсами.

Зараз в театрі проводиться вистава “Кайдаші.2.0”. Це сучасна інтерпретація класичної “Кайдашевої сім’ї”, де висвітлюють актуальні проблеми сьогодення та іронізують над життєвими негараздами. Придбати квитки та стежити за репертуаром театру можна за посиланням.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Калькулятор c79c2

Як дізнатися суму майбутньої компенсації за знищене житло

Волонтерська організація “Поверни своє” за підтримки “UST — Ukraine Support Team” запустила спеціальний компенсаційний онлайн-калькулятор для власників пошкодженого або знищеного під час війни житла. Він […]

12:00, 17.04.2024 Микола Ситник

Як виявити, що у вас алергія: поради від лікарки-алерголога Валентини Зведенюк

Алергічні реакції спричиняють багато дискомфорту в нашому житті. Помилково вважати, що алергії проявляються тільки навесні, коли все розцвітає. Залежно від початку цвітіння деяких росли, це […]

Чи мають право на продовження виплат на проживання студенти-ВПО: роз’яснення експертів

Після внесення низки змін у порядок виплати допомоги переселенцям, які почали діяти з 1 квітня 2024 року, багато громадян України почали цікавитися, а чи мають […]

17:00, 15.04.2024 Скопіч Дмитро

Як ВПО в Києві отримати грошову та юридичну допомогу

Українці, які мають статус внутрішньо переміщеної особи та проживають в Києві та Київській області, можуть отримати грошову, психологічну, юридичну та інші види допомоги. Про це […]

15:20, 15.04.2024 Скопіч Дмитро

Омбудсмен закликав родичів полонених оновити їх особисті дані

Уповноважений ВРУ з прав людини Дмитро Лубінець закликав родини полонених та зниклих безвісти військових, а також цивільних осіб, незаконно утримуваних рф, подати заявку в Особистому […]