Футляр для годинника — це унікальний аксесуар, який вважається символом вишуканого стилю та показником статусу власника. Якщо ви хочете здивувати близьку людину та знайти оригінальний подарунок на день народження або подарунок мамі чи татові, зверніть увагу саме на футляри для годинників. Ця річ буде служити не один сезон, крім того, футляр можна передати у спадок.
Детальніше про те, як обрати футляр для годинника та де його придбати в Україні — у матеріалі Бахмут IN.UA.
Футляр для годинників: оригінальний подарунок на день народження
Футляр для годинників — це не лише корисний аксесуар, але й вишуканий подарунок для тих, хто цінує функціональність і стиль. Його основне завдання полягає у тому, щоб створити оптимальні умови для зберігання колекції годинників. Дорогі годинники потребують бути захищеними від зовнішніх факторів як: пил, надмірне сонячне світло чи волога.
Актуальний такий подарунок буде й для зберігання вінтажних годинників, які потребують спеціальних умов, щоб укинути корозії тощо.
Матеріали та механізми футлярів: на що звернути увагу
Дерев’яний футляр не лише убезпечує годинники від зовнішнього впливу, але й чудово доповнює інтер’єр / фото Fama.ua
Аби обрати ідеальний футляр в подарунок або для себе варто звернути увагу на кілька важливих моментів. Насамперед потрібно визначити кількість годинників, що зберігатимуться у футлярі, адже від цього залежить тип та клас виробу.
Інтернет-магазин Fama.ua пропонує як компактні моделі на 1–3 позиції для подорожей або повсякденного використання, так і великі футляри на 6, 10, 12 і більше годинників, що зможуть стати незамінними для колекціонерів. Також ви можете замовити ексклюзивний подарунок не виходячи з дому, скориставшись онлайн-покупкою на сайті. Інтернет-магазин зекономить ваш час, навіть якщо ви живете в місті Київ, але не хочете стояти в заторах.
Наступним важливим критерієм є матеріал, з якого виготовляють виріб. Від нього залежить не лише зовнішній вигляд, а й довговічність та функціональність аксесуара. В Україні у 2025 році найбільш популярними є моделі з наступних матеріалів:
дерево — класичне рішення, адже такі футляри виглядають престижно, додають солідності простору та надійно захищають годинники;
шкіра та екошкіра — рішення для тих, хто цінує стиль й тактильні відчуття. Вироби з цього матеріалу ідеально пасують до інтер’єрів у стилі модерн і створюють відчуття розкоші;
метал — вироби з металу надають футляру мінімалістичного вигляду, роблячи його витонченим доповненням до будь-якого сучасного простору;
скло — досить незвичайний матеріал, який використовується для створення можливості милуватися колекцією годинників без потреби відкривати футляр.
Також варто враховувати механізм відкривання. Для подорожей краще обрати компактну модель із міцним корпусом, а для домашнього використання — стаціонарну, навіть із великою вагою та секціями під прикраси.
Анна Яхонтова — бахмутянка, яка у 2022 році евакуювалась на Закарпаття разом з мамою і маленькою донькою. Після переїзду Анна не лише інтегрувалась у нову громаду, а й стала місцевою активісткою. Разом з іншими переселенцями та місцевими жителями вона працює в Раді з питань ВПО Вишківської ОТГ. Спільно вони ініціюють заходи для допомоги ВПО.
Про евакуацію з Бахмута, громадську активність та роботу в Раді ВПО Анна Яхонтова розповіла редакції Бахмут IN.UA.
Життя до війни і евакуація на Закарпаття
Анна Яхонтова родом з Бахмута. Вона проживала в місті до початку повномасштабної війни. Тут працювала, виховувала маленьку доньку. Також у житті Анни була громадська активність. Вона допомагала своїй матері, яка була волонтеркою громадської організації “Бахмут Український”, а також брала участь у різних патріотичних заходах.
“Моя мама з 2014 року була в “Бахмуті Українському”, вона активно волонтерила. А я їй потроху допомагала, оскільки багато часу не мала, я навчалась і працювала. Ми відвідували госпіталі, шили прапори, одяг. Також я брала участь у різних патріотичних заходах, малювала картини для виставок. На жаль, вони всі лишились у Бахмуті. Також я брала участь у створенні календаря “Генетичний код Бахмута”, на якому зображені наші місцеві жительки в етнічних українських костюмах. Загалом моя родина мала активну громадянську позицію”, — розповідає бахмутянка.
Анна Яхонтова у Бахмуті / фото надане героїнею
З Бахмута Анна Яхонтова разом з донькою і мамою виїхали в перший день повномасштабної війни. До Закарпаття вони доїхали не одразу.
“Ми спочатку виїхали до Запоріжжя, два тижні пробули там. Після новин про обстріл Запорізької АЕС ми вирішили їхати на евакуаційному потязі у Львів. Там теж пробули два тижні, а потім, коли до Львова почали прилітати ракети, ми опинились на роздоріжжі. Думали чи виїжджати за кордон, чи лишатися в Україні. І якраз тоді люди нам підказали їхати до Закарпаття, в селище де приймають переселенців. Так ми опинились у Хустському районі, в селищі Вишково. Тут ми й досі проживаємо в місці компактного поселення”, — розповідає Анна Яхонтова.
Адаптація на новому місці і робота в Раді ВПО
Бахмутянка згадує, що громада тепло зустрічала евакуйованих людей, тому адаптація на новому місці пройшла легко. Громада й до сьогодні допомагає мешканцям компактного поселення, де проживають ВПО. Тут поступово створюють більш комфортні умови.
“Звичайно на початку було складно, адже ти приїжджаєш зі свого будинку на якесь нове місце і не знаєш, що тебе чекає. Наше МКП (ред. місце компактного поселення) — це колишня лікарня, яку закрили незадовго до війни. Тому умови там були не дуже комфортні, а людей було дуже багато — на той час близько сотні. Але громада нас дуже сильно підтримувала, перший час нас навіть годували. Поступово вони намагалися зробити якомога кращі умови для нас: десь поміняли вікна, потім двері, додали душові, відремонтували сантехніку, зробили гарний ремонт, оновили деякі меблі. Тобто протягом цих трьох років, наскільки це можливо, громада нам допомагає”, — розповідає переселенка.
Звикнувши до нового життя, Анна Яхонтова почала проявляти себе як громадська активістка. У МКП, де вона проживає, розгорнули волонтерський куточок, де мешканці плетуть маскувальні сітки військовим на фронт. Також Анну призначили відповідальною особою серед ВПО у гуртожитку. Зважаючи на активність бахмутянки, її запросили в Раду ВПО Вишківської громади. Разом з іншими активістами вона впроваджує різні ініціативи для покращення життя переселенців і переселенок.
Анна Яхонтова (крайня праворуч) на сесії Ради ВПО / фото Вишківська селищна рада
“У Вишково живе досить велика кількість ВПО, як для селища. Наприклад, у нашому МКП близько 55 людей. І коли з’явилась ініціатива створення Ради ВПО, то мене і ще деяких наших мешканців запросили бути її членами. Щороку в нас проходять чотири сесії, на яких ми обговорюємо ініціативи та заходи, які б хотіли реалізувати. На сесіях ми також пропрацьовуємо сфери, які страждають у певному ОТГ, і думаємо, як можна змінити ситуацію, щоб покращити і життя ВПО, і заразом життя місцевих. Наприклад, якщо це стосується питань транспорту чи проблем працевлаштування.
Оскільки Рада ВПО — це консультативно-дорадчий орган, ми можемо пропонувати якісь певні ініціативи для місцевої влади, а також самостійно налагоджувати певні зв’язки з волонтерами, що у нас вже неодноразово було. Більшість ініціатив і допомоги, звісно, йде саме для МКП, тому що тут зосереджена велика кількість людей. Зокрема, завдяки нашій співпраці з волонтерами була проведена частина ремонту в нашому МКП”, — розповідає Анна Яхонтова.
Окрім цього, Анна та її колеги з Ради ВПО беруть участь у благодійних заходах на підтримку ЗСУ. Один з останніх — забіг Khust Half Marathon, який провели в Хусті вже всьоме. Раніше Анна долучалась до забігу як волонтерка, а цьогоріч вже як учасниця.
“Цей благодійний забіг організовує один з наших знайомих волонтерів — керівник ГО “Велооб’єднання” Андрій Козир. Він довгий час допомагає нам. Наприклад, протягом більш ніж двох років він кожному з дітей організовує подарунки на День народження, щоб порадувати вразливі категорії.
Щороку наше МКП брало участь у забігах як волонтери, адже через наше селище проходив маршрут марафону. Ми працювали на пункті гідратації для підтримки бігунів — подавали воду, підтримували тощо. Цього разу ми вже виступали як учасники. Були різні дистанції — 21, 10 та 1 кілометрів. І ми, як аматори бігу, взяли найменшу дистанцію. Зі мною була ще одна мешканка, а також представники Вишківської селищної ради. Всі зібрані з марафону кошти підуть на підтримку ЗСУ”, — розповідає Анна Яхонтова.
Учасники марафону (Анна Яхонтова крайня праворуч) / фото надане героїнею
Спираючись на власний досвід, бахмутянка каже, що Рада ВПО може бути дієвим інструментом для покращення життя переселенців у громаді. Для цього лише потрібні ініціативні люди і влада, яка дослухається до думок ВПО.
“Якщо людина хоче долучитись до Ради ВПО, то не треба цього боятися. Я думаю, що ініціативних людей, які хочуть щось привнести в цю Раду, будуть тільки раді бачити. Адже, якщо говорити про нашу громаду, тут всі зацікавлені в тому, щоб покращити життя і ВПО, і місцевих мешканців. В нашому випадку налагоджений дуже гарний контакт з місцевою владою. Вони раді йти на зустріч, підтримують і десь можуть самі щось ініціювати за нашої підтримки”, — підкреслила Анна Яхонтова.
Примітка. “Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Amediastiftelsen в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією партнерів”.
Покупки на Amazon вже давно стали звичними для американців, але для українців це й досі виглядає як щось складне і не зовсім зрозуміле. Однак сьогодні […]
IELTS (International English Language Testing System) — це міжнародний іспит з англійської, який оцінює рівень володіння мовою для навчання, роботи або переїзду до іноземних країн. […]
З кожним роком зростає попит на автомобіль з економічними параметрами для міста. Вони не тільки допомагають зменшити витрати на паливо, але й знижують негативний вплив […]
У 2025 році навушники стали чимось значно більшим, ніж просто засобом прослуховування музики. Вони — частина повсякденного життя: від дзвінків і онлайн-зустрічей до подкастів, навчання […]
Відключення світла в Україні нерідкість, тому аби уникнути перепадів напруги вдома, захист побутової техніки стає пріоритетом для кожного господаря. Стабілізатор напруги — це пристрій, який […]