Громадська організація “Навчай для України” проводить безоплатне онлайн-навчання для школярів 5-11 класів. Мета цих занять — допомогти дітям покращити знання зі шкільних предметів. Пройти навчання можуть і учні з Донеччини, їх у межах проєкту налічується 697.
Про це редакції “Бахмут IN.UA” розповіла комунікаційниця ГО “Навчай для України” Юлія Гордійченко.
Безоплатні додаткові заняття для школярів
Громадська організація “Навчай для України” запустила безоплатну освітню програму для школярів “Освітній суп”. Її мета — допомогти дітям “підтягнути” знання з математики та української мови.
До навчання можуть долучатися учні зі статусом ВПО або жителі:
- Дніпропетровської;
- Запорізької;
- Житомирської;
- Київської;
- Миколаївської;
- Одеської;
- Сумської;
- Харківської;
- Херсонської;
- Чернігівської;
- Луганської;
- Донецької областей.
Навчання проходить за менторської підтримки. Кожен учень та учениця можуть розраховувати на підтримку фахівця. Це можуть бути або педагоги з профільною освітою, студенти чи випускники, які хочуть поділитися своїми знаннями.
“Менторами є люди від 18 до 35 років. Це не завжди педагоги, які мають профільну освіту, а найчастіше це студенти чи випускники, які хочуть поділитися знаннями та проявити свою соціальну активність. Перед початком викладання усі ментори проходять відбір на теоретичні знання предмету, психологічні тести, а також навчання від нашої організації — методологія викладання, психологія дітей, інтерактивні прикольні інструменти, теорія ігор, штучний інтелект. Навіть якщо це люди з профільною педагогічною освітою, то вони також проходить наше внутрішнє навчання. Це для того, щоб ми розуміли й були впевнені в наших менторах, що вони класно й по-сучасному будуть давати знання дітям”, — розповідає Юлія Гордійченко.
Щоб долучитися до навчання, учню не потрібно мати спеціальну техніку. Достатньо мати простий ноутбук, планшет чи телефон.
“На жаль, ми не можемо забезпечувати дітей технікою. Але до уроків можна підключатися і з телефонів. Не потрібно встановлювати складні програми чи мати ноутбук або планшет. До кожного уроку також є презентації й інтерактивні вправи, які діти можуть робити в зошитах, якщо немає змоги відкрити щось на телефоні”, — пояснює Юлія Гордійченко.
Станом на сьогодні навчання за програмою “Освітній суп” проходять 697 дітей з Донецької області.
Програма “Освітній суп”: як долучитися
Навчання у межах проєкту відбувається хвилями, які стартують кожного місяця. Одна хвиля передбачає 8 тижнів навчання.
Онлайн-заняття тривалістю в 45 хвилин проходять двічі на тиждень. Часовий проміжок занять: 15:00-19:00. Перед стартом хвилі можна обрати пріоритетні розклади, які вам підходять.
До навчання можуть долучитися діти, які навчаються в 5-11 класах. Для учнів 11 класів не передбачається підготовка до НМТ.
Зареєструватися на найближчу хвилю програми “Освітній суп” можна за посиланням.
Читайте також:
- Чи зберігають учнів бахмутські школи: яка ситуація у восьми працюючих закладах
- Дітей-ВПО зобовʼяжуть ходити у школи за місцем проживання: деталі
- Нова шкільна програма “Захист України”: чи працює вона в бахмутських школах
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!